Twitter’a dislike butonu geliyor!

Popüler mikroblog sitesi Twitter, dislike (beğenmeme) butonu için sonunda adım atıyor. Daha önce YouTube’ta gördüğümüz dislike butonu görünüşe bakılırsa Twitter’a da geliyor.
Takip et
Twitter’a dislike butonu geliyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Twitter dislike (beğenmeme) butonu uzun bir süredir bekleniyordu. Çünkü kullanıcılar, beğenmedikleri bir tweet’e de reaksiyon vermek istiyordu. Nitekim görülen yeni bir seçenek Twitter dislike butonunun gerçek olacağını bizlere gösterdi.

TWITTER DISLIKE BUTONU EKLİYOR

Twitter, dislike butonunu test ediyor gibi görünüyor. Twitter, özelliğin “bazı” iOS kullanıcıları için mevcut olduğunu belirtiyor. Popüler mikroblog sitesi, beğenmeme butonunun nasıl göründüğünü ise paylaştığı tweet vasıtasıyla herkese göstermiş vaziyette.

HERKES GÖREMEYECEK

Twitter’ın dislike butonu, kullanıcıların tweetlere verdikleri cevapları reaksiyon vermelerine, yani beğenmemelerine olanak tanıyor. Özelliğin iyi yanı ise şu; Beğenilmeme sayıları kullanıcılar yahut tweet’in sahibi haricinde kimse tarafından görüntülenmiyor.

Dislike özelliğinin, bütün Twitter kullanıcılarına sunulup sunulmayacağı henüz belli değil. Ancak daha önce de dediğimiz gibi bazı iOS kullanıcıları, bu özelliği kullanabiliyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.