Twitter, Mehmet Ağar’ın hesabını kapattı!

Twitter, eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar’a ait olduğu öne sürülen “@mehmetkemalagar” hesabını askıya aldı. Hesabın Ağar’ın olduğu iddiasını ise daha önce yapılan birkaç paylaşım güçlendirdi. Öte Yandan Ağar’ı ve oğlunu hedef alan Sedat Peker’e de gene bu hesap üstünden cevap verildiği iddia edildi.
Takip et
Twitter, Mehmet Ağar’ın hesabını kapattı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sosyal medya platformlarından Twitter’ın; eski İçişleri, eski Adalet Bakanı ve eski Emniyet Genel Müdürü Mehmet Ağar‘a ait olduğu öne sürülen hesabı askıya aldığı öne sürüldü.

PAYLAŞIMLAR İDDİAYI KUVVETLENDİRDİ

“Mehmet Kemal Ağar” (@mehmetkemalagar) adlı hesabın, göbek isimi Kemal olan Mehmet Ağar’a ait olduğu ve hatta önceki dönemlerde bu hesap üstünden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya taziye ile Jandarma Genel Komutanlığı’na kutlama mesajı gönderildiği iddia edildi.

Twitter, Mehmet Ağar’ın hesabını kapattı!Twitter, Mehmet Ağar’ın hesabını kapattı!

PEKER’E YANIT VERDİKLERİ HESAP

Bunun yanı sıra organize suç örgütü lideri Sedat Peker‘in yaptığı açıklamalarda hedef aldığı Mehmet Ağar ve oğlu Tolga Ağar’ın, konuya ilişkin yazılı açıklamalarını da bu Twitter hesabı üstünden paylaştığı iddia edilenler arasında.

NE OLMUŞTU?

Organize suç örgüt lideri Sedat Peker, geçen haftalarda sosyal medya üstünden yayınladığı peş peşe videolar ile hem eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar’ı hem de oğlu AK Parti Elazığ Milletvekili Tolga Ağar’ı hedef almıştı.Tolga Ağar ise Peker’in sözünü ettiği şahısla uzaktan yakından bir alakasının bulunmadığını belirtmişti. Mehmet Ağar da videoda yer verilen konularla alakalı “Korkacak hiçbir şeyim yok” açıklamasını yapmıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.