Twitch Prime İptal Etme

21 Şubat 2021, 15:57 tarihinde eklendi
Twitch prime uygulamasını satın aldınız ve artık kullanmak istemiyorsanız, Twitch prime iptal etme özelliğini aktif etmeniz gerekiyor. Peki Twitch Prime nedir? Twitch Prime nasıl iptal edilir? Prime abonelik iptal etme ayrıntıları haberimizde.
Takip et
Twitch Prime İptal Etme
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Twitch Prime, Twitch abonelik sistemine verilen addır. Twitch Prime sistemine abone olursanız her ay hediyeye sahip olabilirsiniz. Oyunlara ücretsiz olarak sahip olabilir ve oyun içi eşya kazanabilirsiniz.

Twitch Prime Nedir?

Twitch Platformu dünyanın en çok kullanılan canlı yayın uygulamalarından biridir. Twitch Prime ise Twitch platformunun yeni çıkarmış olduğu ücretli aboneliktir. Bu abonelikle daha fazla bedava oyun kazanabilirsiniz. Her ay bedava oyun kazanmanıza yardımcı olacak sistemin detayları şu şekildedir:

Reklamsız olarak yayın izleme özelliği.
Özel emojiler.
Size özel roketler.
Seçtiğiniz kanala bedava abonelik.
Twitch Prime Özellikleri Nedir?
Twitch Prime’ın özellikleri arasında şunları sıralayabiliriz:

Aktif bir sosyal ağdır, burada canlı yayın yapılabilir ve para kazanılabilir. 2014 yılında Amazon şirketi kurucusu tarafından satın alınmıştır. İlgi çekmek için üyelerine hediyeler gönderilir.

Binlerce kişi tarafından kullanılan  Twitch Prime sayesinde ayda bir adet ücretsiz kanala abone hakkınızı kullanabilirsiniz.

Twitch Prime İptal Etme

Twitch Prime İptal Etme

Twitch prime nasıl iptal edilir sorunu için aşağıdaki adımları takip edin:

Hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptığınızda “Your Account” seçeneğini görebilirsiniz.
Geldiğiniz ekranda “End Membership” alanına tıklayın.
Bu ekrandan sonra “Are you sure you want to end your membership?” sorusu gelecek. Buna “End Membership” deyin.
Üyeliğinizi ne zaman sonlandırmak istediğinizi orada belirtin.
“End Now” şimdi sonlandır diyerek, twitch prime aboneliğinizi iptal edin.
Twitch Prime İptal Etme

Twitch Prime Detayları

Amazon, Twitch prime’ı 2014 yılında yaklaşık 1 milyar dolar karşılığında satın almıştı. Amazon tarafından paylaşılan bilgilere göre ise Twitch Prime servisinin adı değişti. Yaklaşık 4 yıl önce kullanıma sunulan Twitch Prime artık Prime Gaming ismi ile hizmet veriyor. Bu hizmet insanlara ücretsiz oyunlar, silah, kostümler gibi oyun içerikleri sunuyor. Prime Gaming servisi yani eski adıyla Twitch Prime GTA online, Apex Legends FIFA 2020 ve League of Legends başta olmak üzere 20’den fazla oyun içerikleri sunuyor. Bu oyunlara da her ay ücretsiz oyunların eklendiğini de belirtelim.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.