Twerkçü Dansözün Sahne Aldığı Sünnet Düğününde Yeni Gelişme

Sosyal medyada paylaşıldıktan sonra infiale neden olan sünnet düğünü ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Dansözlerin cezalandırılması istendi.
Takip et
Twerkçü Dansözün Sahne Aldığı Sünnet Düğününde Yeni Gelişme
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sosyal medyada paylaşıldıktan sonra infiale neden olan sünnet düğünü ile ilgili soruşturma kapsamında, sünnet çocuğunun babası, annesi, amcası ve videoda twerk dansı yaptığı görülen 3 dansöz hakkında dava açıldı.

İzmir’in Menderes ilçesinde gerçekleşen 7 yaşındaki bir çocuğun sünnet düğününde sahneye çıkan dansözlerin twerk dansı yaptığı görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasının ardından büyük tepkiye neden olan sünnet düğününe ilişkin soruşturma tamamlandı.

CEZALANDIRILMALARI İSTENDİ

İzmir Menderes Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianame ile skandal görüntülerinin sosyal medyada yayımlanmasının ardından gözaltına alınan ve ifadelerinin ardından serbest bırakılan 7 yaşındaki çocuğun babası F.K., annesi T.K, amcası H.K.’nin “Aile Hukukundan Kaynaklanan Yükümlülüğün İhlali” suçundan, videoda görülen dansçı G.K. ile 2 dansçı arkadaşının ise “Çocuğun Cinsel İstismarı” ve “Hayasızca Hareket” suçlarından cezalandırılması istendi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.