TV 8’de Yayınlanan O Ses Türkiye Yeni Bölümde Neler Olacak?

TV 8 ekranlarında yayınlanan ve milyonlarca izleyeni olan O Ses Türkiye, yeni bölümü ile izleyenleri yine ekran başına kilitleyecek.

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı O Ses Türkiye yıllardır TV 8 ekranlarında sevenleri ile buluşuyor. Yeni sezon üçüncü bölümünü heyecanla bekleyenler için tanıtım yayınlandı. O Ses Türkiye, yeni bölümü ile yine ekran başındakileri eğlendirecek ve keyifli zaman yaşamasını sağlayacak.


Bu bölümün en çok merak edilen yarışmacısı ise Tuğba olacak. Tuğba, 2 yıl önce O Ses Türkiye yarışmasına katılıyor ve o sezon jürilik yapan; Murat Boz, Hadise, Yıldız Tilbe, Gökhan Özoğuz’un beğenisini kazanamıyor. Tuğba 2 yıl sonra tekrar yarışmaya katılarak şansını denedi. Katıldığı yılda jüri olan Yıldız Tilbe ve Gökhan Özoğuz yerine Seda Sayan ile Beyazıt Öztürk geldi.

Yeni bölümün en çok merak edilen konusu ise bu olacak. Tuğba bu sene göstereceği performans ile jürinin beğenisini kazanabilecek mi? Bu sorunun cevabını ise izleyenler saat 20:00’da TV 8 ekranlarında bulabilecek.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı