TÜYAP Kitap Fuarı Başladı! TÜYAP Kitap Fuarına Nasıl Gidilir?

38’inci Uluslararası İstabul Kitap Fuarı bugün itibariyle başladı. Peki TÜYAP kitap fuarı nerede? TÜYAP kitap fuarına nasıl gidilir?

9 gün boyunca panel, söyleşi, şiir dinletisi ve çocuk atölyelerinden oluşan kültür etkinliklerinden ve imza günlerinde yüzlerce yazar okurları ile bir araya gelecek. 38. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’na katılarak hem belediyenin yayınlarını okuyucuya sunacak hem de belediye hizmetlerini fuar katılımcılarına tanıtacak.

TÜYAP KİTAP FUARI HANGİ TARİHLER ARALIĞINDA OLACAK?

Her yıl milyonlarca ziyaretçiye ulaşan Uluslararası İstabul Kitap Fuarı, 2-10 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek. Okurlar yurt içi ve yurt dışından birçok değerli yazarla bu tarihler arasında bir araya gelebilecek.

TÜYAP KİTAP FUARINA NASIL GİDİLEBİLİR?

METROBÜS: Okurlar Söğütlüçeşme – Beylikdüzü hattını kullanarak kitap fuarına ulaşım sağlayabilir. Fuar merkezi ‘Beylikdüzü son durak’ta bulunuyor.

ÖZEL ARAÇ: Tem otoyolu, Mahmutbey gişelerinden devam ederek, Bahçeşehir – Avcılar çıkışından ayrılarak Avcılar istikametine devam ediniz. 2 kilometre sonra Büyükçekmece tabelası istikametinde E5 karayolu ile 3 kilometre sonra fuar alanına ulaşabilirsiniz.

KİTAP FUARI GİRİŞ ÜCRETİ VAR MI?

Girişler öğrenci, öğretmen, emekli ve engellilere ücretsiz olurken bunların dışındaki okurlar için ücret 10 lira olarak belirlendi. Kitap fuarı için saatler, hafta içi 10:00-19:00 aralığı olarak belirlenirken, hafta sonu da 10:00 – 20:00 arası olacak. Sanat fuarı için ise saatler hafta içi 11:00 – 19:00, hafta sonu 11:00 – 20:00 olacak.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı