adplus-dvertising

Tuvana Türkay’ın kız kardeşi Katre Türkay güzelliğiyle büyülüyor!

Ünlü oyuncu Tuvana Türkay, yalnızca kariyeriyle değil, güzelliğiyle de adından söz ettiren isimler arasında yer alıyor. En son Kağıt Ev dizisinde rol alan Türkay’ın kız kardeşi Katre Türkay’ı görenler, ”Güzellik genetik” demeden geçemiyor.
Takip et
Tuvana Türkay’ın kız kardeşi Katre Türkay güzelliğiyle büyülüyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Cesur paylaşımlarıyla sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olan Tuvana Türkay’ın ablası Katre Türkay, güzelliğiyle ezber bozuyor. Katre Türkay’ın Tuvana Türkay ile verdiği pozlara, ”Nasıl genleriniz var arkadaş”, ”Abla-kardeş güzeller” ve ”Büyülendim” gibi yorumlar yapıldı.

Tuvana Türkay’ın kız kardeşi Katre Türkay güzelliğiyle büyülüyor!1987 doğumlu Katre Türkay, Yeditepe Üniversitesi’nde Radyo ve Televizyon eğitimi aldı.Tuvana Türkay’ın kız kardeşi Katre Türkay güzelliğiyle büyülüyor!Bulgar kökenli bir baba ve Rizeli bir annenin kızı olan Katre Türkay’ın ismi ise Farsça’da ‘su damlası’ anlamına geliyor.Tuvana Türkay’ın kız kardeşi Katre Türkay güzelliğiyle büyülüyor!Katre Türkay, henüz 15 yaşındayken modellik yapmaya başladı.Tuvana Türkay’ın kız kardeşi Katre Türkay güzelliğiyle büyülüyor!Reklam oyunculuğu ve DJ’lik de yapan Katre Türkay, Miss Globe Turkey ve Miss Tourism gibi güzellik yarışmalarına katıldı.Tuvana Türkay’ın kız kardeşi Katre Türkay güzelliğiyle büyülüyor!Türkay, bir dönem Metin Uca’nın sunumuyla ekranlara gelen Passaparola programında dansçılık yaptı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.