adplus-dvertising

Tuvana Türkay’a yapımcısı konuşma yasağı koymuş!

Nişantaşı’nda gazetecilere yakalanan Tuvana Türkay, ne yapacağını şaşırdı. Oyuncu “Beni çekmeyin, yapımcım konuşmamı yasakladı” ifadelerini kullanırken heyecanlı halleri dikkatlerden kaçmadı.
Takip et
Tuvana Türkay’a yapımcısı konuşma yasağı koymuş!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Uzun süredir gözlerden uzak bir hayat süren Tuvana Türkay, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Bir arkadaşıyla aracını valeye bırakan oyuncu, gazetecilerden köşe bucak kaçtı.

Tuvana Türkay’a yapımcısı konuşma yasağı koymuş!

Türkay, görüntü vermemek için aracını almaya arkadaşını gönderdi. Aracını 300 metre ilerde yağmur altında bekleyen Tuvana Türkay, basın mensuplarını karşısında görünce deliye döndü.

Oyuncu, “İstemiyorum, beni çekmeyin. Konuşmam yasak olduğu için röportaj veremiyorum. Yeni işe başladım. Yapımcım konuşmamı yasakladı” diye koşar adımlarla aracını bindi.

Son olarak ‘Yasak Elma’ dizisinde ‘Leyla karakterine yaşam veren Tuvana Türkay, şimdilerde ‘Kağıt Ev’ isimli yeni dizide boy gösterecek.

Öte yandan geçtiğimiz aylarda koronavirüse yakalanan 30 yaşındaki Türkay, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Kendimi her şeyden sakınıp çok dikkat ederken evimde virüse yakalandım. Hastalık sürecini çok ağır geçirdim. Şu anda testim negatif ama hastalığın ciğerimde oluşturduğu hasar ve tahribat sebebiyle evimden çıkmıyorum. Bu hasarın da kısa zamanda geçeceğine inanmıyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.