Tuvaletteki Bebek Cesedi Uçağı Karıştırdı!

İspanya Havayollarına ait bir uçakta yapılan rutin kontroller sırasında bir bebek cesedine ulaşıldı.
Takip et
Tuvaletteki Bebek Cesedi Uçağı Karıştırdı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İspanya’da bir Havaalanı’nda geçtiğimiz günlerde akıl almaz bir olay meydana geldi. Kalkış yapmak üzere hazırlanan uçağa kontrol gerçekleştiren görevliler gördükleri manzara karşısında dehşete kapıldı. Rutin kontrollerini gerçekleştirdikleri sırada bir bebek cesediyle karşılaşan görevliler, uçuşu iptal etti.

Tuvalette mumyalanmış bir ceset bulan polisler hemen harekete geçerek, tüm uçuş ekibini sorguya aldı. Saatler süren sorgulara rağmen olayla ilgili bir bilgilerinin olmadığını iddia eden görevlilerin ardından, o esnada uçakta bulunan tüm yolcuların da kimlik bilgileri alındı. Teker teker sorgulanan yolcular da cesedi görmediklerini ve durumdan haberdar olmadıklarını bildirdi.

TÜM KAYITLAR İZLENDİ

Güvenlik ekipleri, tüm kamera kayıtlarını saniye saniye izlerken, aynı uçakta yapılan son bir haftalık tüm uçuşları listeleyerek soruşturmayı derine indirdi. Çok ufak olduğu için insan mı yoksa maymun yavrusu mu olduğu belirlenemeyen ceset üzerinde testler yapılıyor. Polis ekipleri, mumyalanarak ustaca peçetelerin arasında saklanan cesetle ilgili soruşturmayı sürdürüyor.

Akıllara durgunluk veren bu olay ülkeyi ayağa kaldırsa da Havaalanı’nın adının zedelenmemesi için ismi açıklanmadı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.