Tuvalette Çekilen Görüntüsü Şampiyonu Rezil Etti

Fransa'da düzenlenen satranç turnuvasında tuvalete giderek akıllı telefonunu kurcalayan şampiyonun görüntüsü büyük ses getirdi.
Takip et
Tuvalette Çekilen Görüntüsü Şampiyonu Rezil Etti
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Fransa’da düzenlenen bir satranç turnuvasına çekilen fotoğraf damga vurdu. Daha önce birçok turnuvada şampiyonluklar kazanan Igors Rausis, rakibiyle mücadele ettiği esnada tuvalete gitmek istedi. Yetkililer, bunda herhangi bir mahsur olmadığını belirterek Rausis’in tuvalete gitmesine izin verdi. Ancak tuvalet kabininde akıllı telefonla uğraştığı sırada fotoğrafı çekilen şampiyon satranççı, yetkililer tarafından turnuvadan men edildi.

Haber değeri taşımayan satranç turnuvaları, daha önce birçok şampiyonluk kazanan Igors Rausis isimli yarışmacının imza attığı skandalla gündeme geldi. Akıllı telefonların yasak olduğu turnuvada tuvalete sakladığı telefonuyla taktik alırken fotoğrafı çekilen Rausis, yetkililer tarafından turnuvadan men edildi. Elde ettiği başarılarla adını herkese duyuran şampiyonun imza attığı bu skandal, daha önce kazandığı başarılarda da hile yapmış olabileceği ihtimalini akıllara getirdi.

DAHA ÖNCE KAZANDIĞI ÖDÜLLER TEHLİKEDE

Telefondaki özel bir yazılımla taktikler aldığı belirlenen Igors Rausis, satranç camiasında büyük yankı uyandıran skandalla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Yargıya taşınması beklenen olayda Rausis’in daha önce kazandığı ödüller elinden alınabilir. Kısa sürede sosyal medyada da büyük yankı uyandıran fotoğraf, çok sayıda yorum aldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.