Türkiye’yi şaşırtan 10 yaşındaki Atakan! Küçük Filozof

Sosyal medya 10 yaşındaki kitap kurdu Atakan'ı konuşuyor (Felsefeyle ilgili yorumları hayrete düşürdü). 5 ayda 250 kitap okuduğunu söyleyen 10 yaşındaki Atakan'ın görüntüleri ve yapılan yorumlar haberimizde.

10 yaşındaki Atakan, bir anda gündem oldu. Kitap fuarında kitap seçerken tesadüfen karşılaşılan Atakan’ın felsefe, eğitim, adalet üzerine yaptığı açıklamalar ve bilge tavrı sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına girdi. Yaşına rağmen okuduğu kitapların seviyesi herkesi hayrete düşürdü.

5 ayda 250 kitap okuduğunu söyleyen 10 yaşındaki Atakan’ın görüntüleri, “kitap fuarında tesadüfen karşılaştım” denilerek sosyal medyada paylaşıldı.

Felsefe, eğitim, adalet üzerine yaptığı açıklamalar ve bilge tavrıyla görenleri şaşkına çeviren Atakan’la ilgili Twitter’da çok sayıda yorum geldi.

Kimileri bunun bir kurgudan ibaret olduğunu iddia ederken; kimileri ise Atakan’ın inanılmaz bir yetenek olduğu görüşünde birleşti.

ATAKAN VE ANNESİ İLE YAPILAN RÖPORTAJ İÇİN BU HABERİMİZE BAKINIZ

İşte sosyal medyada ‘küçük filozof’ Atakan’la ilgili yapılan yorumlar

Türkiye’yi şaşırtan 10 yaşındaki Atakan! Küçük Filozof Türkiye’yi şaşırtan 10 yaşındaki Atakan! Küçük Filozof Türkiye’yi şaşırtan 10 yaşındaki Atakan! Küçük Filozof Türkiye’yi şaşırtan 10 yaşındaki Atakan! Küçük Filozof Türkiye’yi şaşırtan 10 yaşındaki Atakan! Küçük Filozof Türkiye’yi şaşırtan 10 yaşındaki Atakan! Küçük Filozof Türkiye’yi şaşırtan 10 yaşındaki Atakan! Küçük Filozof Türkiye’yi şaşırtan 10 yaşındaki Atakan! Küçük Filozof Türkiye’yi şaşırtan 10 yaşındaki Atakan! Küçük Filozof Türkiye’yi şaşırtan 10 yaşındaki Atakan! Küçük Filozof

Haber Etiketleri

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı