Türkiye’yi Rezil Eden Youtuber, Ünlü Firmanın Davetlisiymiş!

Liverpool ile Chelsea arasında oynanan UEFA Süper Kupa Finali'nin 14. dakikasına sahaya girerek, Türkiye'nin imajını zedeleyen youtuber Ali Abdülselam Yılmaz'ın Pepsi ve Ruffels sponsorluğunda maça gittiği bilgisi ortaya çıktı.
Türkiye’yi Rezil Eden Youtuber, Ünlü Firmanın Davetlisiymiş!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Youtuber Ali Abülselam Yılmaz, dün gece oynanan Liverpool – Chelsea karşılaşmasına damgasını vurmuştu. UEFA Süper Kupa’nın sahibini belirleyecek karşılaşmanın 14. dakikasında sahaya atlayan Deli Mi Ne Youtube kanalının sahibi Yılmaz’ın polisler tarafından gözaltına alındığı öğrenildi. Öte yandan Yılmaz’ın dev maça Ruffles ve Pepsi sponsorluğunda gittiği bilgisi de ortaya atıldı.

Yanında bir başka Youtuber Emre Durmuş’un da bulunduğu Yılmaz ve arkadaşları, maçın bitmesiyle birlikte gözaltına alındı.

ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNALİNİ DE AYNI SPONSORLUKLA İZLEMİŞLERDİ

Gözaltına alınan Youtuberların adliyeye sevk edildiği öğrenilirken, sponsor firmalar Pepsi ve Ruffles’dan henüz herhangi bir açıklama gelmedi. Öte yandan Yılmaz’ın daha önce de Emre Durmuş ile birlikte İspanya’da oynanan Tottenham – Liverpool Şampiyonlar Ligi Finali’ni bu firmaların sponsorluğunda izledikleri ortaya çıktı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.