Türkiye’de koronavirüsten hayatını kaybedenlerin sayısı 1296’ya yükseldi

Türkiye’de ilk vakası 11 Mart'ta görülen corona virüsü, can almaya devam ediyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bugün 98 kişinin daha hayatını kaybettiğini duyurdu.
Takip et
Türkiye’de koronavirüsten hayatını kaybedenlerin sayısı 1296’ya yükseldi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, corona virüsü ile ilgili son dakika gelişmelerini ve Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu’nu Twitter’dan paylaştı. Tabloya göre, nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı bin 296’ya yükseldi. Bakan Koca, “Test sayımız yakında 500 bine ulaşacak. Erken tanı ve tedavi, iyileşen hasta sayımızı artırıyor” dedi.
Son dakika haberi… Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, corona virüsü ile ilgili son dakika gelişmelerini ve Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu’nu Twitter’dan paylaştı. Tabloya göre, nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı bin 296’ya yükseldi. Bakan Koca, “Test sayımız yakında 500 bine ulaşacak. Artan test sayısına kıyasla beklenen vaka sayısındaki artış, hız olarak azalmaktadır. Erken tanı ve tedavi, iyileşen hasta sayımızı artırıyor” dedi.

Türkiye’de koronavirüsten hayatını kaybedenlerin sayısı 1296’ya yükseldi Türkiye’de koronavirüsten hayatını kaybedenlerin sayısı 1296’ya yükseldi Türkiye’de koronavirüsten hayatını kaybedenlerin sayısı 1296’ya yükseldi

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.