adplus-dvertising

Türkiye’de gündem olan market sahibinin sıvı yağ yüklü tırları Van’a geldi

Ayçiçek yağıyla alakalı spekülasyonlar üstüne marketlerde meydana gelen yoğunluk sırasında yaptığı konuşmayla Türkiye’de gündem olan market sahibinin bahsettiği yağ dolu tırlar Van’a geldi.
Takip et
Türkiye’de gündem olan market sahibinin sıvı yağ yüklü tırları Van’a geldi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yağla alakalı spekülasyonların sürdüğü sırada vatandaşlar marketlerde yoğunluk oluşturunca Roka AVM Yönetim Kurulu Başkanı Turan Avcı, yağ dolu tırların yolda olduğunu ve en kısa sürede geleceğini belirtmişti.

Avcı’nın konuşmasında bahsettiği sıvı yağ dolu tırlar dün itibariyle Roka AVM’nin önüne geldi. Yağ yüklü tırları karşılayan Başkan Avcı, Türkiye’de ekonomik kriz yaratmak isteyen şer odaklarının gerek perakende gerekse farklı mecralarda spekülasyonlar yarattığını belirtti. Avcı, “Maalesef büyük bir polemik haline getirdiler. Bizde bu noktada geçen gün konuşmamızda, Türkiye’de gerçekten sıkıntı yoktur. Hele hele ayçiçek yağında hiç yoktur. Tırlarla yağlarımız yoldadır dedik. Bunun delili olarak her şubemizin önüne tırlarımız yanaştı ve yağları indiriyoruz. Şu anda reyonlarımız tıka basa dolu ve fiyatlarımız minimum seviyede. Bugün bunu hem ispatlamak ve halkımıza sunmak hem de polemik haline getirenlere ders olsun diyerek açıklıyoruz. Tırlarla gelen sıvı ayçiçek yağı halkımızın hizmetindedir. Sıkıntı yok, sorun yok. Yaşam devam ediyor. Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için. Birbirimize kenetlenerek her zaman halkımızın, devletimizin yanındayız” şeklinde konuştu.

Türkiye’de gündem olan market sahibinin sıvı yağ yüklü tırları Van’a geldi

Roka AVM olarak 11 şubelerinde hiçbir zaman sıvı yağ sıkıntısı yaşamadıklarını vurgulayan Avcı, “Reyonlarımızda 1, 2, 5 ya da 18 litrelik sıvı ayçiçek yağlarında hiçbir biçimde sıkıntı yaşamadık. Bunu bir spekülasyon, bir polemik haline getirdiler. Vatandaşlarımız bunun bilincinde olsun. Gıdada hiçbir sorun yoktur. Bizler en yüksek seviyede hizmetimizi müşterimize sunmuşuz ve sunmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Türkiye’de gündem olan market sahibinin sıvı yağ yüklü tırları Van’a geldi

“Biz başı dik, inancı tam, iradesi, dirayeti olan sebatkar bir milletiz”

Yaptığı konuşmayı sosyal medyada beğenen herkese teşekkür eden Avcı, “Bizler bunu samimi duygularımızla halkımızla paylaşmıştık. O günde söyledim. Dedim ki kıyamet kopmadı. Bugün yağda, gıdada sorun yoktur. Eğer ki hiçbir yerde olmasa bile bizler evimizdeki, mutfağımızdaki malzemeyi hep birlikte paylaşacak bir milletiz. Bizler bu kuvvette, bu iradede, bu inançta olan insanlarız. Cenab-ı Allah rızkın kefili değil midir? 10 kilometre denizin altındaki taşın içindeki böceğin ağzına yeşil otu veren Allah, biz müminlerin, Müslümanların, insanların rızkını mı vermeyecek? Nedir bu endişe, bu polemik, bu kaygı. Bizler rızkımızdan korkan bir millet olamayız. Biz başı dik, inancı tam, iradesi, dirayeti olan sebatkar bir milletiz. Kaldı ki Türkiye gibi kuvvetli bir devlette bizim bu şekilde bir endişeye düşmemizin hiçbir anlamı yoktur. Bu manada sosyal medyada bize teşekkür eden halkımıza minnettarız. Bizler kenti Van’dan tüm Türkiye’deki halkımıza selamlarımız yolluyoruz” diyerek konuştu

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.