adplus-dvertising

Türkiye’de başlayan aşk bavul cinayeti ile bitti!

Rus Ekaterina ile Alman Walter’ın 2009 yazında Türkiye’de tatil yaptıkları sırada tanıştı. Çift kısa zaman içerisinde dünyaevine girdi, bir de kızları oldu. Her şey iyi giderken bir anda hareketleri değişmeye başlayan Walter, iddiya göre eşini öldürerek bavula koydu. İşte kan donduran olayın ayrıntıları.
Takip et
Türkiye’de başlayan aşk bavul cinayeti ile bitti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

2009 senesinde Türkiye’de yaptıkları tatil sırasında tanışan ve daha sonra yaşamlarını birleştirmeye karar veren Rus Ekaterina ile Alman Walter’ın aşk hikayeleri, kan donduran bir biçimde son buldu.

GENÇ KADINI KISITLAMAYA BAŞLADI

Sözcü’de yer verilen habere göre düğünün sonrasında Ekaterina’yı el üzerinde tutan Walter, bir anda agresifleşmeye ve genç kadının ve kızının tüm hareketlerini kontrol altında tutmaya başladı. Devamlı Ekaterina’nın hareketlerini kısıtlayan ve sık sık bağıran Walter’ın bu vaziyeti arkadaşları ve komşularını da endişelendirdi.

Türkiye’de başlayan aşk bavul cinayeti ile bitti!

Türkiye’de başlayan aşk bavul cinayeti ile bitti!

“EŞİ ARTIK ONUN İÇİN KIYMETLİ DEĞİL”

Alman medyasına konuşan Ekaterina’nın annesi Svetlana, “Walter çok hassastı ve kızımı elinin üzerinde tutuyordu” yorumunu yaparken arkadaşları ise Viktoria’nın doğumundan sonra her şeyin değiştiğini aktardı. İsmini açıklamayan arkadaşları, “Viktoria onun küçük prensesiydi, eşi artık onun için değerli değildi. Walter her şeyi kendi belirlemek ve kontrol etmek isterdi” ifadesini kullandı.

İKİ DEFA ŞİKAYETTE BULUNMUŞ

Walter’ın Ekaterina’ya sık sık bağırdığını ve şiddet uyguladığını aktaran yakınları genç kadının iki defa şikayette bulunduğunu ancak buna karşın tekrar geri döndüğünü belirtti. Ekaterina’nın en sonunda boşanma davası açtığını belirten Svetlana, 5 Şubat’tan beri Ekaterina’nın kaybolduğunu açıkladı. Svetlana, “Walter, büyük bir valizle kızımın kaçtığını iddia etti. Bana inandırıcı gelmedi ve ben de olayı takip etmesi için bir avukat tuttum” şeklinde konuştu.

Türkiye’de başlayan aşk bavul cinayeti ile bitti!

Türkiye’de başlayan aşk bavul cinayeti ile bitti!

CANSIZ BEDENİ BAVULUN İÇİNDE BULUNDU

Olayın büyümesinden sonra köpek, tekne ve helikopterlerle arama yapıldığını ancak bir netice çıkmadığını aktaran Bild am Sonntag gazetesi, 4 Mart’ta Weser nehri kenarında büyük koyu renkli bir bavul bulunduğunu aktardı. Bavulun içinden ise Ekaterina’nın parçalar içindeki cansız bedeninin çıktığını duyurdu.

GÖZALTINA ALINDI

Kadının cansız bedeninin bulunmasından sonra polis Walter’ın evinde arama yaptı ve cani adamı gözaltına aldı. Konuyla alakalı bir açıklama yapmayan Walter’ın vaziyeti ile savcılık, “Soruşturma devam ediyor” şeklinde konuştu.

Svetlana ve eşi Viktor, kızlarını St. Petersburg’da toprağa verirken acılı kadın, “Kızımızı kaybettik. Şuanda ise yalnızca torunumuzu yanımıza almak istiyoruz. Viktoria şu an koruyucu ailenin yanında. Savaş yüzünden turist vizesi alamıyorum. Torunumu ziyaret edemiyorum” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.