adplus-dvertising

Türkiye Basketbol Federasyonu’na yeni sponsor

Türkiye Basketbol Federasyonu ile Yemeksepeti arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.
Takip et
Türkiye Basketbol Federasyonu’na yeni sponsor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF), yeni sponsoru Yemeksepeti ile imza töreni düzenlendi. Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleşen organizasyona Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, sponsor şirketin CEO’su Mert Baki, TBF Yönetim Kurulu Mensupları, TBF ve sponsor şirketin yöneticileri katıldı.

Türkiye Basketbol Federasyonu’na yeni sponsor

İmza töreninde konuşan Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, “Bugün Türkiye’nin gurur duyduğu ve milyonlarca kişiye ulaşan marka ailemize katılarak Basketbol Milli Takımlar resmi sponsoru oldu. Bu yaz tüm yaş kategorilerinde isminden söz ettiren, Basketbol Milli Takımlarımız; ülkemizin en prestijli kuruluşlarından yeni sponsorumuz ile kuvvetlerini birleştirerek daha büyük başarılara yürüyecektir” şeklinde konuştu.

Türkiye Basketbol Federasyonu’na yeni sponsor

Hidayet Türkoğlu: “Basketbol ailemiz her geçen gün genişliyor”

Avrupa Basketbol Şampiyonası’nda son 16’ya kalarak Berlin’de mücadele etmeye hak kazanan A Milli Erkek Basketbol Takımı’nı kutlayan Başkan Türkoğlu, “Berlin’de yaşayan bütün vatandaşlarımızı Fransa ile oynayacağımız son 16 müsabakası için Arena Berlin’e davet ediyorum. Kadın ve erkek milli takımlarımızın her kategorideki sporcularıyla gurur duyuyoruz. Basketbol, heyecanın, beraberliğin ve enerjinin çok yüksek olduğu bir spor. Bu yönüyle sporseverler için değeri devamlı artan bir çekim merkezi olmaktadır. Ligimizde artan rekabet dozu ve takımlarımızın uluslararası başarıları da basketbolumuzun cazibesini artırıyor. Türkiye Basketbol Federasyonu olarak; ülkemizin mühim marka ve kurumlarının, basketbolu tercih etmeleri bizleri daha kuvvetli hedefler koymak için motive etmektedir. Sponsorlarımızla büyük basketbol ailemiz her geçen gün genişliyor. Türkiye Basketbol Federasyonu ve sponsor markamızın kuvvetli algısını bir çatı altında toplama başarısı gösteren, kendi çalışma arkadaşlarıma ve Sponsorumuzun CEO’su Mert Baki olmak üzere bütün ekibine teşekkürlerimi sunuyorum. Yaptığımız anlaşmanın önemi, öbür tüm sponsorluklarımız gibi bizler için çok büyük. Kendilerinin Türk basketboluna ve milli takımlarımıza olan güvenlerinden dolayı heyecan duyuyoruz. Bu anlaşmanın camiamıza hayırlı olmasını diliyor, daha uzun seneler sürecek bir iş birliğinin başlangıcı olacağına inanıyorum” diyerek konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.