adplus-dvertising

Turkcell’e Spor İletişimi ödülü

Turkcell, 20. Altın Pusula Ödülleri’nde Turkcell Kadınlar Futbol Ligi projesi ile Spor İletişimi ödülüne layık görüldü.
Takip et
Turkcell’e Spor İletişimi ödülü
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bu yıl 20.’si gerçekleştirilen Altın Pusula Ödülleri’nde Turkcell ödüle layık görüldü. Turkcell, Kadınlar Futbol Ligi projesi ile Altın Pusula Ödül Töreni’nde ‘Spor İletişimi’ dalında ilk sırayı elde etti. İstanbul’da gerçekleşen ve 29 kategoride ödüllerin sahiplerini bulduğu gecede Turkcell ismine ödülü Kurumsal İletişim ve Sürdürülebilirlik Direktörü İsmail Özbayraktar aldı.

“Ön yargıları beraber kırdık”

Türkiye Kadın Milli Futbol Takımı Antrenörü Necla Güngör Kırağası ve milli futbolcu Birgül Sadıkoğlu ile beraber ödülü alan Özbayraktar, “Turkcell, kadınların değerini bilen ve onlarla her zaman omuz omuza farklı projeler yaşama geçiren bir firma. Bu projelerin bir halkası olarak geçen yıl hem Kadın Milli Takımları’nın sponsorluğunu üstlendik hem de Kadınlar Futbol Ligi’ne ismimizi verdik. Bunu da çok manalı bir gün olan 8 Mart’ta ‘Kadın futbolcular 1 – Ön yargılar 0′ mottosuyla yapmıştık.

O günden bu yana kadın futbolunun gelişiminin bir parçası olmanın gururunu yaşıyoruz. Ön yargıları beraber yıkarak Türk futbolunda kadınların da söz sahibi olduklarını ve neler başarabileceğini göstermiş olduk. Aldığımız ödül, bu manada çok kıymetli. Kadın futbolcularımıza hak ettikleri alakayı gösterdiğiniz ve onlarla omuz omuza yürüdüğümüz bu yolda bize bu ödülle destek verdiğiniz için sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.