Turkcell Özel Numara Satmaya Başladı

GSM operatörü Turkcell, sitesinden özel numara satmaya başladı. Bu numaralar için istenilen ücretler ise hayrete düşürdü.

Turkcell, yeni bir uygulamaya geçerek özel numara satışına başladı. Daha önce kullanıcılarının istedikleri numaraları belirtmeleri halinde uygun numarayı kontrol ederek, kullanıcılarının istediği numarayı almalarını sağlamak için çalışmalar yapan Turkcell, özel hat satışı ile yeni bir hizmete başladı.

Bilindiği gibi kişiler ya da işletmeler ellerindeki özel numaraları internet siteleri üzerinden satışa koyuyor. Alışveriş sitelerinde rastladığımız bu duruma Turkcell, kurumsal olarak yeni bir boyut kazandırdı. GSM operatörü, bu uygulama ile kullanıcılarına özel numara satışına başladı. Bu uygulamayı kurumsal olarak hayata geçiren ilk operatör de Turkcell oldu.

NUMARALAR HERKES TARAFINDAN BİLİNEBİLİR

Özel hatları satışa sunan Turkcell’in belirlediği fiyatlar ise dudak uçuklattı. Ayrıca, bir diğer dikkat çeken olay ise, bu numarayı kullanacak olan vatandaşların, numarasının bilinmesi. Numaralar Turkcell’in sitesinde açık bir şekilde satışa sunuldu. Bu paraları verip numarayı alan kullanıcıların numarası, herhangi bir kişi tarafından bilinecek.

Turkcell Özel Numara Satmaya Başladı

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı