adplus-dvertising

Türk Telekom Tüm Kullanıcılarına 10 GB İnternet Hediye Etti

İstanbul'daki depremin sonrasında hatları kesilen Türk Telekom, özür amacıyla kullanıcılarına 10 GB internet hediye etti.
Takip et
Türk Telekom Tüm Kullanıcılarına 10 GB İnternet Hediye Etti
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Depremin ardından saatlerce çalışmayan Türk Telekom hatları gündem yaratırken müşteriler tepkisini bildiriyor. Halen bazı Türk Telekom GSM hatlarına erişim sağlanamıyor. Türk Telekom ise özür için müşterilerine 2 ay süresince toplam 10 GB internet vereceğini açıkladı.

Türk Telekom Tüm Kullanıcılarına 10 GB İnternet Hediye Etti

İşte Türk Telekom’dan yapılan o açıklama:

Türk Telekom Ailesi olarak, kesintisiz ve daha güvenli iletişim için yaptığımız mobil teknoloji yenileme çalışmaları esnasında olan deprem, şebekemizde problemlere sebep olmuştur.

Mobil abonelerimize bir süreliğine dahi olsa kesintisiz iletişim sağlayamamanın derin üzüntüsü içerisindeyiz. Yaşattığımız bu olumsuz deneyimden sebeple içtenlikle özür diler, sabır ve anlayışları için müşterilerimize teşekkür ederiz.

10 GB İNTERNET HEDİYE EDİLDİ

Meydana gelen bu olumsuzluğu bir nebze dahi olsa telafi edebilmek amacıyla, bütün mobil abonelerimize 2 ay süresince aylık 5 GB, toplam 10 GB mobil internet verilecektir.

Bütün müşterilerimize daha iyi hizmet sağlayabilmek amacıyla bugüne dek olduğu gibi bundan böyle de var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.