Türk Telekom 5G’ye Hazır

Türk Telekom'un yeni CEO'su Ümit Önal açıklamalarda bulundu. 5G'ye en hazır operatör olduklarını belirten Önal açıklamasında önceliklerini belirtti.

Türk Telekom’da daha önce Satış, Pazarlama ve Müşteri Hizmetlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olan Ümit Önal Temmuz sonunda CEO’luk görevine atanmıştı.

Yaptığı açıklamalarda yeni hedeflerinden bahseden ve önceliklerini anlatan Önal projelerini aktardı. Yeni CEO Önal, internet penetrasyonunu arttırma, 5G’yi destekleyecek fiber altyapıyı yaygınlaştırma gibi hedeflerine yer verdiği açıklamada, “Yeni dönemde, müşteri deneyimi ve internet penetrasyonu odağından ayrılmayarak hedeflerine çok daha hızlı koşan, kurumsal büyüklüğüne rağmen bir start-up heyecanı ile çalışan, teknoloji üretiminde dünya ile yarışan bir Türk Telekom göreceğiz.” ifadelerini kullandı.

ZAM YOK

Ürün ve hizmetler ile alakalı olarak zam yapılacak mı sorusuna da cevap veren Önal, “Gelinen noktada maliyetlerimiz ithalata dayalı maliyetler olsa da 2019 yılında ürün ve servislerde zam öngörmüyoruz.” dedi

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı