adplus-dvertising

Türk Polis Teşkilatının 177. yıl dönümü

Türk Polis Teşkilatının 177. yıldönümü sebebiyle Bitlis Emniyet Müdürlüğü şehit ve gazi ailelerine iftar yemeği düzenledi.
Takip et
Türk Polis Teşkilatının 177. yıl dönümü
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

10 Nisan Polis Haftası münasebeti ile hafta boyunca çeşitli etkinlikler düzenleyen Bitlis Emniyet Müdürlüğü, iftar yemeğinde şehit ve gazi aileleri ile bir araya geldi. Bitlis Polisevi’ndeki iftar programında İl Emniyet Müdürü Celal Özcan, Türk Polis teşkilatının kuruluşunun 177. sene dönümü etkinlikleri kapsamında düzenledikleri iftar yemeğine katılanlara teşekkür etti.

İftar programına katılan Bitlis Valisi Oktay Çağatay, emniyet teşkilatının kuruluşunun sene dönümünü kutladı. Ramazanda birçok yerde iftar yaptıklarını söyleyen Vali Çağatay, “Birçok eve konuk oluyoruz. Kalabalıklar ve muhtelif kitlelerle beraber oluyoruz ama en güzel iftarlarımızı şehit yakınlarımız ve gazilerimizle yapıyoruz. Bu vesileyle şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Gazilerimize sağlık diliyoruz Allah onlara uzun ömür versin, şehit yakınlarımıza sabırlar diliyorum. Tabi teşkilat 177. senelik bir teşkilat. Belki de en eski teşkilat. Bitlis’te de 3,5 senedir görev yapıyorum. Terörle mücadele var. İnsanların huzurunu sağlamak için her alanda varlar. Meşakkatli bir meslek. Allah onlara da mesleklerini icra ederken kolaylıklar versin. Sizleri de bir araya getirdiği için emniyet müdürümüze ve teşkilatımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.