adplus-dvertising

Türk Lirasını yırtıp “bu para değil” diyen şahıs hakkında Emniyet Müdürlüğünden açıklama

Sosyal medya, yabancı uyruklu bir kullanıcının Türk Lirası paylaşımını konuşuyor. Skandal videoda Türk Lirası’nı yırtarak, “Bu para değil” diyen yabancı uyruklular kısa sürede tepki çekti. İnfial yaratan paylaşımın ardından ekipler harekete geçerek Türk Lirası’na hakaret eden şüphelileri gözaltına aldı.
Takip et
Türk Lirasını yırtıp  “bu para değil” diyen şahıs hakkında Emniyet Müdürlüğünden açıklama
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Sosyal medya platformu Tiktok’ta akşam saatlerinde paylaşıma giren bir video çok sayıda kullanıcıyı sinirlendirdi. Türk Lirası’nı aşağılayan yabancı uyruklu şahıs için çok sayıda ihbar yapılmasının ardından Ankara Emniyet Müdürlüğü harekete geçti.

Türk Lirasını yırtıp  “bu para değil” diyen şahıs hakkında Emniyet Müdürlüğünden açıklama

PARAYI YIRTTI, UTANMADAN BİR DE PAYLAŞTI

Yabancı uyruklu bir şahıs Tiktok hesabından Türk Lirası’nı yırtarak paylaşım yaptı. Kendini bilmez hareketler eşliğinde Türk Lirası’na hakaret eden şüpheliyi görenler sert şekilde tepki gösterdi. İnfial yaratan videonun ardından beklenen haber yine akşam saatlerinde sosyal medyadan geldi. Ankara Emniyet Müdürlüğü yaptığı paylaşımla tepki çeken videonun sahibinin gözaltına alındığını duyurdu.

Türk Lirasını yırtıp  “bu para değil” diyen şahıs hakkında Emniyet Müdürlüğünden açıklama

Ankara Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

29.11.2022 günü bir sosyal medya platformunda Türk Lirası’nı yırtarak paylaşımda bulunan şahısların yakalanmasına yönelik çalışmalar neticesinde;

Olayı Erasmus Programı kapsamında 27.11.2022 tarihinde ülkemize yasal yollardan giriş yapan Mogadişu doğumlu Finlandiya vatandaşı 2 şahsın gerçekleştirdiği tespit edilmiştir. Şahıslar yakalanarak gözaltına alınmış ve haklarında yasal işlem başlatılmıştır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
VATANDAŞ RIZA
30 Kasım 2022, 10:43 tarihinde yazildi

O değil de Etiketler ha bire değişiyor..Bir ürünün fiyatı 1 ay içerisinde 5 kez değişir mi.? O elindeki parayı birileri her geçen gün değersizleştirmek için adeta yarışa girmişler.? Anlaşılır gibi değil..Yazıklar olsun.!

  • Cevapla
  • 0