adplus-dvertising

Türk Kızılay’ı Manisa’da öğrencilere kışlık bot dağıttı!

Türk Kızılay Manisa Şubesi İl genelinde ihtiyaç sahibi 1500 öğrenciye soğuk kış koşullarından mağdur olmamaları için bot yardımında bulunuyor.
Takip et
Türk Kızılay’ı Manisa’da öğrencilere kışlık bot dağıttı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kent genelinde ihtiyaç sahibi olduğu belirlenen 1500 öğrenciye, hayırseverler desteği ile alınan botlar teslim edilecek.

Türk Kızılay Manisa Şubesi Başkanlığı Gönüllü Merkezinde yapılan tanıtım toplantısında konuşan, Türk Kızılay Manisa Şube Başkanı Selman Keresteci, Türk Kızılay olarak Manisa’da 24 derslikli bir okulun yapımına büyük katkı sunduklarını, bir anaokulunun yapımına ise aracılık ettiklerini söyleyerek, eğitime sınırsız destek sunduklarını belirtti.

Hayırseverlerin desteklerini yüksek bir hassasiyetle ihtiyaç sahiplerine ulaştırdıklarını ifade eden Keresteci, “Manisa ili genelinde kış şartlarında ihtiyaç sahibi 1500 öğrencimize bot armağan ediyoruz. Buradan hayırseverlerimize desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Hayırseverlerimiz bilmelidirler ki, kaynaklarımızı en yüksek hassasiyetle ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Buradan bir defa daha hayırseverlerimize teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Manisa İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici ise, Türk Kızılay Manisa Şubesinin öğrencilere ve eğitim kurumlarına her zaman destek verdiğini söyleyerek, “Bugün burada Türk Kızılay aracılığı ile 1500 ihtiyaç sahibi öğrencimize botlarını ulaştıracağız. Katkılarından dolayı Türk Kızılay’a, Türk Kızılay Başkanı Selman Keresteci ve hayırseverlerimize teşekkür ediyor, öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum.” diyerek konuştu.

Türk Kızılay’ı Manisa’da öğrencilere kışlık bot dağıttı!

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz de yaptığı konuşmada, Türk Kızılay’ın hem afet zamanların hem de ülkemizin yaşadığı zor zamanlarda mühim bir görev üstlendiğini söyleyerek, kuruluş amacına uygun olarak en iyi biçimde çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti.

Manisa’da dağıtılacak olan 1500 bot ile ihtiyaç sahibi öğrencilere destek olunacağını hatırlatan Vali Karadeniz, şu şekilde konuştu: “Türk Kızılay Manisa Şubesi, eğitime yaptığı desteklere bir yenisini ekleyerek 1500 öğrencimize bot yardımında bulunacak. Türk Kızılay her zaman olduğu gibi hayırseverlerle ihtiyaç sahiplerini buluşturan güzel bir çalışmaya imza atmıştır. Bu kıymetli çalışmalarından dolayı Türk Kızılay Başkanı ve hayırseverlere teşekkür ediyorum. Türk Kızılay bu şekilde desteklerle ihtiyaç sahiplerine ulaşma gayretinde olan güzel bir kuruluş. Bu gayretin güzel bir örneğini bugün burada görüyoruz. Gönlü zengin milletimiz, bir çocuğun başka bir çocuktan daha mahrum bir biçimde eğitim almasını istemediğini için katkılarıyla destek oluyorlar. Tamamına teşekkür ederiz.”

Gerçekleştirilen toplantıya, Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Manisa İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici, Türk Kızılay Manisa Şube Başkanı Selman Keresteci, Türk Kızılay Manisa Kadın Kolları Başkanı Fatma Nuran Nüfusçu, Türk Kızılay Manisa İl Müdürü Murat Köseler, Kan Bağış Merkezi Müdürü Dr. İsmet Nardal ve Türk Kızılay Manisa Şube Yönetim kurulu mensupları ile yöneticileri katıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.