Türk İzleyicisinin Efsanesi, Tanınmaz Hale Geldi

Bir döneme damga vuran Çocuklar Duymasın dizisiyle popülerlikte zirve yapan Tamer Karadağlı, yeni stiliyle hayranlarının ağızlarını bir karış açıkta bıraktı.
Takip et
Türk İzleyicisinin Efsanesi, Tanınmaz Hale Geldi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Motosikletiyle diyar diyar gezen Tamer Karadağlı, sosyal medya hesabından fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmiyor. Yıllardır alışık olduğumuz imajının dışına çıkan başarılı oyuncu, uzayan sakalları ve ilginç saç stiliyle görenleri hayrete düşürdü.

Türk dizi tarihine damga vuran dizilerden biri olan Çocuklar Duymasın’da ‘Haluk’ karakterini başarılı bir şekilde canlandıran Tamer Karadağlı, şu sıralar ilginç yaşantısıyla adından söz ettiriyor. Motosikleti ile dünya turuna çıkan Karadağlı, sosyal medya hesabından fotoğraflar paylaşarak bulunduğu yerin bilgisini veriyor. Bir hayli yaşlandığı gözlenen tecrübeli oyuncu, ilginç imajıyla tanınmaz hale geldi. Uzamış saçları ve sakalları ile eski halinden eser kalmayan Karadağlı’nın yeni sezonda ekranlarda olması bekleniyor.

İZLEYİCİYE ‘HALUK’ KARAKTERİNİ UNUTTURACAK

Geçtiğimiz yıl Çocuklar Duymasın’a yeniden hayat vermek için ekranlarda boy gösteren Tamer Karadağlı, reytinglerde istediği başarıyı elde edememişti. Bir süre yayınlanan dizi, daha sonra ekran macerasını noktalamıştı. Yeni sezonda kabuğunu kırmak isteyen Karadağlı’nın ‘Haluk’ karakterine zıt bir karakterle izleyici karşısına çıkması bekleniyor. Usta oyuncu, gelen sinema filmi tekliflerini ise tatilini tamamladıktan sonra değerlendirmeyi planlıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.