Türk Fotoğraf Sanatçısına Olay Pozlar!

Kendall Jenner, adından söz ettirmeye devam ediyor. Verdiği çıplak pozlar sosyal medyayı salladı. Hem de bir Türk fotoğrafçıya...
Türk Fotoğraf Sanatçısına Olay Pozlar!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Model ve oyuncu, verdiği yeni pozlarla yine olay oldu. 23 yaşındaki model, Instagram hesabından özel fotoğraflarını paylaştı. Fotoğraflara dakikalar içerisinde yüz binlerce yorum ve beğeni yağdı. Birçok Türk Instagram kullanıcıları da Mert Alas’ı takibe aldı. Halihazırda meşhur fotoğrafçı da ününe ün katmış oldu.

19 Temmuz Cuma günü yayınlanan fotoğrafları hem model hem de fotoğrafçı sosyal medya hesaplarında yayınladı. İkili, siyah beyaz formatta paylaştıkları fotoğrafların altında birbirlerini etiketlemeyi de unutmadı. Fotoğraflardan birisinde meşhur model bir yönetmen sandalyesini tutuyor. Türk fotoğrafçı ise paylaşımın altına yazdığı yazıda “Bizimle oturamazsın!” ifadesini kullandı. Fotoğrafların hepsinde bazı bölgeler sansürlendi.

FOTOĞRAFLARA TÜRKÇE YORUMLAR DA GELDİ

Fotoğrafların neden çekildiği halen bilinmese de, merak devam ediyor. Takipçileri, yüz binlerce beğeni alan fotoğraf serisinin devamının gelip gelmeyeceğini yorumlarda sordu. Türk fotoğrafçı ise dünyaca ünlü modelle yaptığı çekimin ardından ününe ün katmış katmış oldu. Fotoğraflara birçok Türkçe yorum da geldi. Bazı erkekler, “Fotoğraflar ateş saçıyor” derken, kadın takipçilerden biri de, “En şık giyim tarzı hiçbir giysinin olmaması” yorumunda bulundu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
Demir
26 Temmuz 2019, 09:04 tarihinde yazildi

Hani fotoğraflar nerede?

  • Cevapla
  • 0