Turistleri görüp denize giren vatandaşa polis ceza kesti!

Muğla’nın Datça ilçesinde denetim yapan polis ekipleri denize girdiği tespit edilen 17 kişiye ceza kesti. Kimlik bilgilerini vermek istemeyen Melih B. isimli vatandaş ise "Az ileride denize girenleri görünce, ben de denize girip yüzdüm. Meğer onlar turistmiş" diyerek kendini savundu.
Takip et
Turistleri görüp denize giren vatandaşa polis ceza kesti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

MUĞLA’nın Datça ilçesinde sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal edip denize giren 17 kişi ile ilgili tutanak tutuldu. Bu kişilerden Melih B., “Az ileride denize girenleri görünce, ben de denize girip yüzdüm. Meğer onlar turistmiş” şeklinde konuştu.

Datça İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 17 günlük dışarı çıkma yasağına yönelik denetim yaptı. Hastanealtı Plajı’ndaki denetimde, polis ekipleri denizde yüzen Melih B’den sudan çıkmasını istedi. Uyarı üstüne kıyıya gelen Melih B, ile ilgili tutanak tutulmasını önlemek için polise kimlik bilgilerini vermek istemedi.

“MEĞER ONLAR TURİSTMİŞ”

Antalya’da turizm sektöründe çalıştığını söyleyen Melih B, “Ceza kesilirse ödeyemem. Az ileride denize girenleri görünce, ben de denize girip yüzdüm. Meğer onlar turistmiş” şeklinde konuştu. Polis ekipleri, Melih B. ile ilgili tutanak tuttu.

Bu arada, gün boyu denetimlerde, denize girdikleri belirlenen toplam 17 kişi ile ilgili polis tarafından tutanak tutulduğu kaydedildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.