Turan İlteber Yalçın’ın Ölümüyle İlgili 3 Kişi Gözaltında

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın oğlu Turan İlteber Yalçın'ın öldüğü olayla ilgili 3 kişi gözaltına alındı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’ın oğlu Turan İlteber Yalçın (33) ve arkadaşı Arif Fidanboy, Ankara Kalesi’nin surlarının üzerinden kayalıklara düştü. Yalçın, olay yerinde yaşamını yitirirken, arkadaşı Fidanboy ise ağır yaralandı. Olayla alakalı 3 kişi gözaltına alındı.


TURAN İLTEBER YALÇIN HAYATINI KAYBETTİ

Olay, gece saatlerinde Altındağ ilçesindeki Ankara Kalesi’nde oldu. MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’ın oğlu Turan İlteber Yalçın, söylentiye göre 2’si kadın 3 arkadaşı ile beraber Ankara Kalesi’nin eteklerinde kuş besleyen arkadaşı Arif Fidanboy’un yanına gitti. Grup burada bir süre görüşmelerinin ardından şehir manzarasını seyretmek için kalenin surlarına çıktı. Turan İlteber Yalçın ve Arif Fidanboy, burada şimdilik tespit edilemeyen bir sebeple dengelerini yitirerek yaklaşık 70 metre yüksekten aşağıda yer alan kayalıklara düştü.

ARİF FİDANBOY AĞIR YARALANDI

İhbar ardından olay yerine sağlık, itfaiye ve polis birimleri gönderildi. Semih Yalçın’ın oğlu Turan İlteber Yalçın’ın olay yerinde yaşamını yitirdiği tespit edildi. Ağır yaralanan Fidanboy ise sağlık birimlerinin ilk müdahalesinin sonrasında Hacettepe Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edilerek, tedavi altına alındı. Fidanboy’un yoğun bakımda tedavi altında olduğu ve hayati tehlikesinin sürdüğü bildirildi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı