Turan İlteber Yalçın’ın Ölümü Cinayet Büroya Devredildi

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’ın oğlu Turan İlteber Yalçın'ın ölümü ile ilgili soruşturma dosyası cinayet büroya devredildi.
Takip et
Turan İlteber Yalçın’ın Ölümü Cinayet Büroya Devredildi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’ın oğlu Turan İlteber Yalçın, geride bıraktığımız gece Ankara Kalesi’nin girişi yasak olan kısmında surlardan ‘düşerek’ hayatını kaybetti. İlteber Yalçın’ın ve arkadaşının kayalıklardan düşmesi ile alakalı devam eden soruşturma cinayet büroya devredildi.

70 METREDEN AŞAĞI DÜŞTÜLER

Yalçın, saat 23.00 sularında üç arkadaşıyla beraber Ankara Kalesi’nin iç kısmında güvercin besleyen arkadaşı Arif Fidanboy’un ziyaretine gitti. Grup sonra kalenin girişin yasak olan kısmına geçti ve burada söylentiye göre alkol alıp muhabbet etti. İlerleyen saatlerde surların uç kısmına çıkan Yalçın ile arkadaşı Fidanboy, yaklaşık 70 metre yüksekten kayalıklara düştü.

3 KİŞİNİN İFADESİ ALINDI

Hürriyet’in aktardığına göre, soruşturmada Yalçın ve Fidanboy’un dengelerini yitirerek düştükleri olasılığı kuvvet kazandı. Olay sırasında Yalçın ve Fidanboy’un yanında olan üç kişi de ifadeleri alınmak için emniyete sevk edildi.

Sabah gazetesi, olayda ağır yaralanan Fidanboy için de savcılık emrinin ardından emniyetten koruma önlemi alınmasını talep etti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.