Turabi Amerika’da Şoka Uğradı!

Survivor yarışmasında meşhur olan ve ABD'de yayınlanan The Challenge programında birinci olan Turabi, Amerika'da şoka uğradı.
Turabi Amerika’da Şoka Uğradı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği Survivor yarışmasında meşhur olan Turabi, daha sonra ABD’de yayınlanan The Challenge yarışmasına katılıp, yarışmayı birinci tamamlamıştı.

İkinci kez The Challenge yarışmasına katılacak olan Turabi, yarışmanın afişini Times Meydanı’nda görünce şaşkınlığını gizleyemedi ve yaşadığı duyguları takipçileriyle paylaştı.

ABD’de yayınlanan ‘The Challenge War Of The Worlds’ yarışmasını birincilikle bitiren Turabi Çamkıran, yarışmaya bu yıl da katılarak 2. kez şampiyon olmak istiyor. Yarışmanın tanıtımlarını ve afişlerini dünyaca ünlü meydanlarda gören Turabi, o anı takipçileriyle paylaştı.

YAŞADIĞI DUYGULARI ANLATTI

Türkiye’den sonra ABD’de de geniş bir hayran kitlesi elde eden Turabi Çamkıran, sosyal medya hesabından paylaştığı bir gönderiyle şu ifadeleri kullandı: “Bu Gerçek Olamaz! -Bir gün, birileri bana ‘Mersin, Demirtaş mahallesinden çıkıp, Amerika’da MTV kanalında, en zor ve çok kazandıran yarışmasını kazanacaksın, ve Amerika’da ünlü olacaksın, sokaklarında insanlar seninle fotoğraf çekilecek; New York, Times Square meydanında haftalarca dev posterin olacak’ deseydi, kesin inanırdım.

Şaka, şaka. Tabiki de inanmaz, dalga geçiyor diye kızardım. Başarılarımla sevinen herkese çok teşekkür ederim. Başarısız olmamı isteyen, zamanında köstek olmaya çalışan, yaptığım şeylerle dalga geçenler, “başaramazsın-yapamazsın” diyen herkese daha çok teşekkür ederim. Belki siz olmasaydınız bu kadar başaramazdım.

Umarım her genç kardeşim hayallerine ulaşır. Benden size ufak bir ip ucu; ‘Çok çalışın, ailenize saygıda kusur etmeyin, kimseden medet ummayın, herkesi dinleyin ama kendi bildiğinizi yapın.’

Hayat başkalarının dediğini yapmak ve başkalarını mutlu etmeye çalışmak için çok kısa. İnsanları mutlu edemezsiniz. Şimdi gidip suyun üzerinde yürü, ‘Yüzme bilmiyor ki, o yüzden suyun üstünde yürüyor’ derler.”

Turabi Amerika’da Şoka Uğradı!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.