Tunceli’de Büyük Kavga!

Tunceli’de meydana gelen olayda, Zülfü Tokmak adında bir vatandaş demir çubukla Servet Salihoğlu’nun başına vurarak yaraladı. Bu olayın ardından da Servet Salihoğlu, eline aldığı pompalı tüfek ile caddede havaya ateş açınca kalabalık bir grup tarafından linç edilmek istendi.

DHA’nın haberine göre, Zülfü Tokmak alacağı olduğu bir müteahhidi bulmak için cadde üzerindeki bir çay ocağına gitti. Çay ocağına girince müteahhidin yanında çalışan Servet Salihoğlu’nu arkadaşları ile otururken gördü ve yanına giderek patronunun nerede olduğunu sordu. Bilmiyorum cevabını duyan Zülfü Tokmak demir çubuk ile Servet Salihoğlu’nun başına demir çubukla vurdu ve Salihoğlu’nu yaraladı.

POMPALI TÜFEKLE CADDEDE ATEŞ ETTİ

Yaşanan bu olaydan sonra Tokmak kaçarken, Salihoğlu elinde pompalı tüfek ile caddeye çıktı. Kentin en işlek caddelerinden biri olan Cumhuriyet Caddesi’nde Tokmak’ı arayan Salihoğlu havaya ateş açtı ve çevredekilerin tepkisini gördü.

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri linç edilmek istenen Servet Salihoğlu’nu kalabalığın içinden çıkartarak, gözaltına aldı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı