Tunç Şatıroğlu: Altının gram fiyatı 660 lira olacak!

Altın dün rekor üzerine rekor kırdı ve 595 lirayı aştı. Tunç Şatıroğlu altın ve gümüşte yükselişin süreceğini belirtti. Şatıroğlu şuan da elinde altını olanlara da tavsiye verdi. İşte altında günün rakamları…
Takip et
Tunç Şatıroğlu: Altının gram fiyatı 660 lira olacak!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Altın fiyatları yukarı yönlü hareketini sürdürürken dün tarihi zirveleri gördü. “Altın güzel biçimde yükseldi esas yükseliş 1880’den sonra başlayacak o zaman kopacaktır” diyen Piyasa Uzmanı Tunç Şatıroğlu yeni hedefin 600 lira olduğunu belirtti. İşte uzman adın değerlendirmeleri:

“Esas o zaman kopacak”

Hızlı yükseliş gördük akabinde geri çekilmeler gördük. Esas yükseliş 1880’lerde gelecektir. Artık 1720’nin dip olduğu söylenebilir. Altın güzel biçimde yükseldi esas yükseliş 1880’den sonra başlayacak o zaman kopacaktır. Altın rallisi olabilir. Aralık ayında başlayabilir Şubat ortasına ara sıra marta kadar sürebiliyor.

“Kademeli altın”

Gram altında ilk hedef 590 liraydı daha sonraki hedef 660 olacak. Şuan altın varsa tutacaksınız. Almak isteyenler kademeli olarak alacaksınız. Hep yükselmeyecek. Biraz sabırlı olmak gerekiyor. Altın ve gümüşte sabır gerekiyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.