Tülin Şahin 7 Aylık Hamileliği Boyunca 10 Kilo Aldı

Ünlü manken Tülin Şahin, 7 aylık hamileliği boyunca 10 kilo aldığını ama hamilelik belirtilerini çok yaşamadığını ifade etti.

Türkiye’nin en sevilen mankenlerinden olan Tülin Şahin, hamileliğinin geride bıraktığı 7 ayını anlattı. Klasik hamilelikten uzak bir hamilelik yaşadığını ifade eden Tülin Şahin, aşerme ve akla gelen en klasik hamilelik belirtilerinin kendisinde minimum düzeylerde olduğunu söyledi.

TÜLİN ŞAHİN, ERİK BİLE AŞERMEMİŞ

Bir televizyon programına katılan Tülin Şahin, hamileliğinin kendisini zorlamadığını ve eşinin kendisine çok iyi baktığını ifade etti. Tülin Şahin geride bıraktığı 7 ayda 9-10 kilo aldığını ifade ederken, bu süreçte aşerme olayının ve mide bulantısının çok fazla olmadığını da belirtti.

İlk mide bulantısını 4. aydan sonra yaşamaya başladığını ifade eden Şahin, şuana kadar ufak tefek aşermeler dışında aşırı bir aşerme isteğinin olmadığını söyledi. Enteresan bir şekilde sadece anahtar sayısını çoğaltan Şahin, ev anahtarlarını yanında taşıdığını ve kaybetme korkusu yüzünden 5 tane kopya yaptırdığını söyledi. Tülin Şahin, makyaj ve kokulardan da uzak durduğunu belirtti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı