Tuğrul Odabaş kimdir? Ne iş yapar?

Işın Karaca ile 3 yıllık evlilik yaşayan Tuğrul Odabaş'ın biyografisini sizler için hazırladık. Tuğrul Odabaş Kimdir? Kaç yaşında? Ne iş yapar?
Tuğrul Odabaş kimdir? Ne iş yapar?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Işın Karaca ile dünya evine giren ve üç yıllık beraberliklerinin ardından biranda boşanma kararı alan Tuğrul Odabaş ile ilgili Karaca,  ”Müzik ve magazin dünyasından biri değil, İşinde gücünde bir işadamı.” ifadelerini kullanmıştı.

Tuğrul Odabaş hakkında çok fazla bilgi bulunmasa da Odabaş kendisini sosyal medya üzerinde “Maceracı” olarak tanımlıyor. Odabaş’ın TJK kaydı bulunan 11 tane de yarış atı bulunuyor. Işın Karaca ile çocukluk arkadaşı olduğu bilinen Odabaş, 2016 yılının Kasım ayında Karaca ile evlenerek dünya evine girdi. 2019 yılında ise sebebi bilinmeyen bir şekilde boşandılar. Odabaş’ın doğum tarihi tam olarak bilinmemektedir.

Işın karaca ile olan evliliği süresince magazin gündemlerinden uzak durmayı tercih eden Tuğrul Odabaş, İş adamı olarak bilinse de sektörüyle ilgili bugüne kadar net bir açıklama yapmamıştır. Odabaş ile ilgili yeni bilgiler geldikçe biyografimiz güncellenecektir.

Tuğrul Odabaş kimdir? Ne iş yapar?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.