adplus-dvertising

Tuğkan “Elraen” Gönültaş kimdir?

Tuğkan Gönültaş'ın mesleği nedir?' Elraen gerçek ismi nedir? Karınca Çiftliğim kanalı hakkında bilgiler ve daha fazlası yazımızda...
Takip et
Tuğkan “Elraen” Gönültaş kimdir?
 • Yazdir
 • Arttir - Azalt
 • Yorum 5

Doğum Yeri: İstanbul

Doğum Tarihi: 1987

Boyu: 1.89

Burcu: Oğlak

Mesleği: Streamer

TWİTCH HESABI: https://www.twitch.tv/elraenn

“Karınca Çiftliğim” isimli YouTube kanalında hayvanlar ile ilgili video paylaşımları yapan Tuğkan Gönültaş, yakışıklılığı ve hayvan sevgisi ile çok dikkat çekiyor. Ayrıca “Elraenn” isimli Twitch kanalında yayınlar yapıyor. Başarılı YouTuber ve Twitch yayıncısı Tuğkan Gönültaş (Elraen), 1987 yılında İstanbul’da doğmuştur. Yeditepe Üniversite Endüstri Ürünleri ve Tasarımı Bölümü’nden mezun olan Tuğkan Gönültaş, 1 yıl Amerika’da yaşadıktan sonra askerlik yapmak için Türkiye’ye dönmüştür. Vatani görevini tamamladıktan sonra kendisine özel  olan  Eightborn adlı tekstil markasıyla ticaret yapmaya başlamıştır.

Daha sonrasında ise oyunculuk ve tiyatro üzerine eğitim almıştır. Tuğkan Gönültaş, bir süre sonra “Karınca Çiftliğim” isimli YouTube kanalını kurmuş ve egzotik hayvanlarla ilgili videolar paylaşmaya başlamıştır. Daha sonrasında ise “Elraenn” isimli Twitch kanalında yayınlar yapmaya başlamış ve kendine has bir izleyici kitlesi oluşturmayı başarmıştır. 1999 yılından beri oyun oynadığını belirten Tuğkan Gönültaş’ın yayın yaptığı odada, akvaryumlar ve birçok egzotik hayvanın bulunduğu kafesler vardır. Çok küçük yaşlardan bu yana hayvanlara büyük bir ilgi duyan Tuğkan Gönültaş, egzotik ve sürüngen hayvanlara karşı olan ön yargıyı kırmak adına YouTube’da videolar paylaştığını söylemiştir.

Yayınladığı videolarda “tarantula ısırırsa ne olur”, çiyan ele alınır mı”, “bitkili akvaryum yapımı”, “piton bakımı” gibi konulara yer vermiştir.

Tuğkan Gönültaş, paylaştığı videolar ile birçok insanın fikrini değiştirdiğini görünce çok mutlu olmuş ve paylaşımlarına devam etmiştir. Ayrıca Elraen kullanıcı adı ile de bilinen Tuğkan Gönültaş, JtgTV’de yayıncılara özel düzenlenen bir yarışmayı birinci olarak tamamlamıştır.

Tuğkan Gönültaş’ın Kaç Takipçisi Var?

Eylül 2019 itibariyle Tuğkan Gönültaş’ın Twitter hesabında 11binden fazla ve Instagram hesabında 370binden fazla takipçi bulunuyor. Tuğkan Gönültaş’ın iki tane YouTube kanalı bulunuyor. 78 binden fazla abonesi olan “Elraenn” isimli YouTube kanalında Twitch videolarını paylaşıyor. 470 binden fazla abonesi olan “Karınca Çiftliğim” isimli YouTube kanalında ise egzotik hayvan videoları paylaşıyor.

Tuğkan Gönültaş’ın Twitch kanalında ise 5 milyondan fazla izlenme sayısı ve 400 binden fazla takipçi bulunuyor.

Tuğkan “Elraen” Gönültaş kimdir? Tuğkan “Elraen” Gönültaş kimdir? Tuğkan “Elraen” Gönültaş kimdir? Tuğkan “Elraen” Gönültaş kimdir?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (5)
anonim
24 Şubat 2021, 00:52 tarihinde yazildi

bunları kim ünlü yapıyor?

 • Cevapla
 • 34
  ANONIM
  5 Haziran 2021, 22:23 tarihinde yazildi

  SEN YAPIYON

  • 0
  Anonim
  7 Mart 2021, 18:57 tarihinde yazildi

  kendi çabalayarak

  • 1
  anon.
  3 Mart 2021, 19:09 tarihinde yazildi

  sanane lan seviliyo işte

  • 1
  anonim
  25 Şubat 2021, 22:31 tarihinde yazildi

  napıcan

  • 1
Devamini Goruntule