Tuğçe Tayfur ve Seren Serengil arasında büyük gerginlik! Suç duyurusunda bulundu

Seren Serengil’in sunuculuğunu üstlendiği ‘Söylemezsem Olmaz’ programında Tuğçe Tayfur’un evli iş insanı Tolga Bayar’la aşk yaşadığı iddia edildi. Magazin gündemine bomba gibi düşen bu gelişmenin ardından Serengil ile Tayfur arasında gerginlik yaşandı.

Beyaz TV ekranlarına gelen ‘Söylemezsem Olmaz’ magazin programında herkesi şoke eden bir iddia ortaya atıldı. Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil’in sunduğu programda Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur’un evli biriyle aşk yaşadığı iddia edildi.

Geçtiğimiz yıl Taner Şafak’la olan 7 yıllık evliliğini sonlandıran şarkıcı Ferdi Tayfur ve oyuncu Necla Nazır’ın kızı Tuğçe Tayfur’un iş insanı Tolga Bayar ile aşk yaşadığı öne sürüldü.

“KASETLERİN ORTALIKTA DOLAŞIYOR”

Konuyla ilgili Instagram hesabından açıklama yapan Tuğçe Tayfur’un hedefinde Seren Serengil vardı. Tayfur paylaşımlarında şu ifadeleri kullandı:

“Benim evli bir adamla, mutlu mesut evinde olan bir adamla işimin olmayacağını herkes bilir. Sen bunu bile bile ‘lades’ deyip, 5-6 yıl metres olmuşsun, ne anlatıyorsun? Ben bu adam davasını açana kadar arkadaşı oldum. Kimseyi kandırmadım, ne dediysem arkasındayım. He bu arada, keşke böyle olmasaydı, keşke daha farklı olsaydı her şey. Ama sen bana ahlak bekçiliği yapmaya çalışırken seks kasetlerin ortalıkta dolaşıyor.

Anneme laf atana kadar onları kaldırt bence. Ben senin jenerasyonun olmamama rağmen annenin uyuşturucu sattığını biliyorum. Bu kadar şuursuz olman senin de bir şeyler kullanıyor olma ihtimalini destekliyor gibi.”

Tuğçe Tayfur ve Seren Serengil arasında büyük gerginlik! Suç duyurusunda bulundu

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Tuğçe Tayfur’un kendisi ve annesi hakkındaki ithamlarından sonra Seren Serengil sosyal medya hesabından tazminat davası açtığını söyledi. Serengil, “Anneciğime ve bana sırf yuvası dağılan bir kadına destek oldum diye ağza alınmayacak hakaret, iftiralarda bulunan Tuğçe Tayfur hakkında suç duyurusunda bulunmaya gidiyoruz. 200 bin TL’de tazminat davası açıyorum. Hakkımızdaki tüm iddiaları bakalım ispatlayabilecek mi?” dedi.

Kaynak: Haber Global

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı