Tuğçe Kazaz’dan İstanbul Depremi İçin Yorum

Kendi içerisinde yaşadığı kültürel ve dini değişimler ile sık sık gündeme gelen Tuğçe Kazaz İstanbul depremi sonrası paylaşımda bulundu.
Tuğçe Kazaz’dan İstanbul Depremi İçin Yorum
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yaptığı paylaşımlar ve söyledikleri ile gündemden düşmeyen eski masken bu sefer de İstanbul depremi sonrası gündeme geldi. Deneme yanılma yöntemi ile din seçen eski manken Kazaz yaptığı paylaşımda, “Bizansı içinden temizlemiş, İngilizi atmış, Peygamberimizin (S.A.V) müjdeli hadisine nail olmuş, Fatih’in mirası, halifelik makamının eski ve gelecekteki ev sahibi İstanbul, İslam’dan kendini uzaklaştıran insanlara deprem yoluyla bir mesaj veriyor olabilir mi? İki Minare Yıkıldı!” ifadelerini kullandı.

Tuğçe Kazaz’dan İstanbul Depremi İçin Yorum

Bir diğer paylaşımda ise İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu eleştirmek isteyen Kazaz, 1999 depremdeki fırsatçılar ile Ekrem İmamoğlu arasında fark göremediğini söyledi. Davet konusuna değinen eski manken, “Hem davet edileceksin hem gitmeyeceksin hem de davet edilmedim algısı yaratarak insan hayatı üzerinden prim yapacak. Nasıl bir türsün sen İmamoğlu? Ayıp diyeceğim ama zeten ayıptan besleniyorsun.” dedi. Ekrem İmamoğlu davet edildi gitmedi eleştirileri için sorulan bir soru sonrası, “Konu deprem gibi hassas bir mevzu olduğu için böyle bir tartışmaya girmeyi veya uzatmayı doğru bulmuyorum. Ama şunu herkes bilsin ki ben devletimin çağırdığı her yere her zaman giderim.” açıklamasını yaptı ve olaya açıklık getirdi.

Tuğçe Kazaz’dan İstanbul Depremi İçin Yorum

Tuğçe Kazaz’dan İstanbul Depremi İçin Yorum

  • deprem
  • ekrem imamoğlu
  • tuğçe kazaz
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.