Tuğçe Kazaz’dan Ekrem İmamoğlu’na Eleştiri!

Eski manken Tuğçe Kazaz, Ekrem İmamoğlu'nu şarap içtiğine dair iddialar üzerinden eleştirdi ve "Mesele, şarapla kendini, Yasin'le milleti kandırması" dedi.

Eski manken Tuğçe Kazaz, Twitter adresinden yaptığı paylaşım ile İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu eleştirdi. Fikir değişiklikleri ile sık sık gündeme gelen Tuğçe Kazaz, “Mesele, Yasin okumasının şarap aşkı kadar gerçek olmaması. Yani şarapla kendini, Yasin’le ise milleti kandırması.” ifadelerini kullandı.


Ekrem İmamoğlu geçtiğimiz günlerde bir davete katılırken, gündem masada duran şarap kadehleri olmuştu. Konu ile ilgili olarak gazeteci Deniz Zeyrek açıklamalarda bulundu ve organizasyonun içkili olmadığını belirterek, masada bulunan şarabın yerel üretim olduğunu ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer tarafından, İzmirli üreticilere destek için ‘sunum’ amaçlı getirildiğini söyledi. Daha sonra da Ekrem İmamoğlu’nun sadece su içtiğini açıklayan Zeyrek, bu organizasyon kapsamında, daha önce eski başbakan Binali Yıldırım ve AKP’li bakan Ahmet Arslan’ın katımıyla Ankara’da bir araya geldiklerini ifade etti.

Kazaz ise yaptığı açıklamada, “Hükümet milleti kaz gibi yoldu diyenler yolmayı bırak ‘kaz’ı yemiş! Bu tam da zihniyetinizin korkutucu tezahürüne güzel bir örnek olmuş. Siz bu milleti yolmak değil, yemek istiyorsunuz. Yoksa derdimiz yediğiniz kaz değil, onu yiyebilirsiniz. Yeter ki milleti yemeyin!.” ifadelerine kullandı.

Eski manken daha sonraki paylaşımlarında ise, “Erdoğan inandığı için konuşuyor; camiden de kaçmıyor, namazı da bırakmıyor, şaraba da bakmıyor. Sırf oy için Yasin okuyarak dini kullanan simsar İmamoğlu ise yola şarapla devam ediyor. Şimdi dini siyasete kim alet ediyor?” dedi.

Meselenin içme olmadığını söyleyerek eleştirisine devam eden Kazaz, ” Bu onunla Allah arasında. Mesele Yasin okumasının şarap aşkı kadar gerçek olmaması. Yani şarapla kendini, Yasin’le ise milleti kandırması.” ifadelerine yer verdi.


Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı