Tuğçe Kandemir kaç yaşında aslen nereli? Ah Ellerim Kırılaydı sözleri ve yorumları

Bu Benim Öyküm şarkısı ile çıkış yapan ve son günlerde Ah Ellerim Kırılaydı şarkısı ile Youtube'da en çok izlenenler arasında yerini alan Tuğçe Kandemir'in hayatı merak konusu oldu. Tuğçe Kandemir sevgilisi var mı, nasıl ünlü oldu, mesleği, eğitimi ne? Tuğçe Kandemir hakkında merak edilenler...Ah Ellerim Kırılaydı şarkısını seslendiren Tuğçe Kandemir kimdir, nereli kaç yaşında, instagram adresi ne
Takip et
Tuğçe Kandemir kaç yaşında aslen nereli? Ah Ellerim Kırılaydı sözleri ve yorumları
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Doğum tarihi: 1 Ocak 1996

Doğum yeri: Mersin’de doğan Tuğçe Kandemir aslen Kırıkkalelidir

Boyu kilosu: 1,64m, 65kg

Eğitimi: Mersin Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı

Mesleği: Asıl mesleği edebiyat öğretmenliği, şarkıcı, söz yazarı

Tuğçe Kandemir kaç yaşında aslen nereli? Ah Ellerim Kırılaydı sözleri ve yorumları

Baba tarafı Kırıkkale, Anne tarafı Samsun’lu olan Kandemir, Ankara’da yaşıyor.

Babası memur, annesi ise ev hanımıdır. İki çocuklu bir ailenin en küçük çocuğudur. 8 yaşında iken müziğe ilgi duymaya başladı. Mersin Üniversitesi’nden edebiyat öğretmeni olarak mezun oldu. Atanmayı beklerken yaşadığı ayrılık acısı üzerine söylediği Bu Benim Öyküm başlıklı şarkısının internette yayılmasıyla ünlü oldu. Bunun üzerine bir yapım şirketi ile anlaştı ve şarkıya bir klip çekildi.

Aşk ve hüzün üzerine söylediği şarkıları ile bilinir. Şarkıcılığa amatör olarak başladı ve bir arkadaşı videolarını YouTube’a yükleyince çok sevildi.

Ayrıca, Açıldı Kapılar, Elveda, Sonbahar ve Oğuzhan Uğur’un doğum gününe hitaben seslendirdiği iyi ki doğdun angaralı şarkıları dinleyicilerden tam not almıştır.

View this post on Instagram

A post shared by Tuğçe Kandemir (@tugcekndemr)

2018 yılında öğretmenlik yaparken ilk şarkısı “Bu Benim Öyküm” adlı parçayı söylemiştir. Ardından çıkardığı Yanlış şarkısı da büyük bir başarıya ulaştı. Bilal Sonses ile birlikte söylediği “İçimdeki Sen” parçası da çok sevilmiştir. Bu şarkı YouTube’da 100 milyonun üzerinde izlenilmiştir. 2019’da söylediği “Yelkovan” şarkısı ise 50 milyonun üzerinde izlenmiştir. fizy Müzik Ödülleri’nde Yılın En Çok Dinlenen Düet ödülünü “İçimdeki Sen” şarkısıyla Bilal Sonses ile birlikte kazanmıştı

Kurban Olduğum,  Ah Ellerim Kırılaydı şarkıları  ile adından söz ettiren şarkıcısı Tuğçe Kandemir’in hayatı merak konusu oldu. Tuğçe Kandemir’in asıl mesleği öğretmenliktir.

Bu Benim Öyküm, Yanlış, İçimdeki Sen, Yelkovan, Kördüğüm, Seni Öptüğüm Sokak gibi hit şarkılara imza atan Tuğçe Kandemir Ah Ellerim Kırılaydı şarkısıyla YouTube Trend Videolar listesinde bir numaraya yükseldi

Aşk ve hüzün üzerine söylediği şarkıları ile bilinir. Şarkıcılığa amatör olarak başlamış videoları YouTube’da beğenilince kendi şarkısını çıkarmaya karar vermiştir. 2018 yılında öğretmenlik yaparken ilk şarkısı “Bu Benim Öyküm” adlı parçayı söylemiştir. Esas çıkışını Bilal Sonses ile birlikte söylediği “İçimdeki Sen” parçası ile yapmıştır. Bu şarkı YouTube’da 100 milyonun üzerinde izlenilmiştir. 2019’da söylediği “Yelkovan” şarkısı ise 50 milyonun üzerinde izlenmiştir. Hâlâ Mersin Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır.

KPSS döneminde iken ünlü olduğunu belirten genç sanatçı, atamasının gerçekleşmediğini, asistanlığın ardından tezini verip yoluna devam etmek istediğini belirtmiştir.

Tuğçe Kandemir, hâlen Mersin Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır

TUĞÇE KANDEMİR SOSYAL MEDYA HESABI

İlk dönemlerde şöhret olacağını hissettiğinde sosyal medya hesaplarını kapatmış ancak zamanla buna mecbur kalmıştır. Hiç ünlü olmak gibi bir derdi olmadığını dile getiren Tuğçe Kandemir günümüzde ise sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 939bin civarındadır.

Instagram hesabı:tugcekndemr Takipçi sayısı: 939bin takipçi

Tuğçe Kandemir kaç yaşında aslen nereli? Ah Ellerim Kırılaydı sözleri ve yorumları

TUĞÇE KANDEMİR’İN SEVGİLİSİ KİM?

Sevgilisinin olup olmadığı bilinmemektedir. Instagram hesabında A<3 yazmıştır ama bunun kim olduğu bilinmemektedir.

BEN POP İNSANI DEĞİLİM

Son dönemlerin en popüler isimlerinden birisi olan Tuğçe Kandemir, yerel bir gazeteye verdiği röportajda müzikal kariyerine ilişkin açıklamalarda bulundu. Kandemir, kendisinin pop insanı olmadığını söyleyerek, “Ben hiç pop insanı değilim galiba. İçimde çok sağlam bir türkü zulası ve engel olamadığım ağır arabesk birisi var. Ama belli olmaz diyelim” ifadelerini kullandı.
İnsanların yaşadıkları duyguların evrensel olduğunu belirten Kandemir, “Tabiki acı çektim. Duygular evrenseldir. Bu evrensellik dahilinde bence insan yaşamadığı acıyı, mutluluğu, heyecanı, yazamaz ve yansıtamaz” dedi.
Müzik kariyerinde single çıkartmayı daha çok sevdiğini sözlerine ekleyen genç sanatçı, albüm çıkardığı zaman, en emek verdiği şarkının diğer şarkılarının arasında söneceğini ve yeteri ilgiyi görmediğinde de bu olayın kendisini çok üzeceğini söyledi.

‘Erdal Erzincan İle Düet Yapmak İsterim’

Sadece kendisi için değil başka sanatçılar için de şarkı hazırladığını dile getiren Kandemir, “Başka sanatçılar için de müzik yapmaktayım. Bu konu benim için çok titiz çalışılması gereken bir konudur. Hangi şarkıyı tabir-i caizse kim yaşatır kime yaraşır diyerek söz-müzik yapmaya devam ediyoruz.” diye vurguladı.
Kendisinin çok sıkı bir Volkan Konak hayranı olduğunu dile getiren Kandemir, Toygar Işıklı ya da Erdal Erzincan’la birlikte düet yapmayı istediğini ifade etti.
Bir anda bu kadar tanınmasının tamamı ile şans meselesi olduğunu belirten genç sanatçı, “Bu bir şans meselesi. Ve nereden vuracağı hiç belli olmuyor. Ben hiç aklımda yokken çok şükür bugün adım duyuldu. Benim bir lafım vardır. Kararlıysan karanlık biter. Sanırım kararlılık bu işin başı. ” ifadelerini kullandı.

Tuğçe Kandemir kaç yaşında aslen nereli? Ah Ellerim Kırılaydı sözleri ve yorumları

TUĞÇE KANDEMİR AH ELLERİM KIRILAYDI YOUTUBE TREND OLDU

Tuğçe Kandemir Ah Ellerim Kırılaydı adlı yeni şarkısını müzikseverlerle buluşturdu. Sözü ve müziği kendisine, düzenlemesi Özkan Meydan, Alican Özbuğutu imzası taşıyan Ah Ellerim Kırılaydı şarkısı kısa sürede trend videolar listesinde bir numaraya yükseldi. 19 Mart’ta yayınlanan şarkının klibi YouTube’ta 6.6 milyon kez izlendi.

Tuğçe Kandemir kaç yaşında aslen nereli? Ah Ellerim Kırılaydı sözleri ve yorumları

TUĞÇE KANDEMİR AH ELLERİM KIRILAYDI SÖZLERİ

Güzeldi gördüm gözleri
Uzaktan uzaktan
Haberim yoktu benim böyle bi tuzaktan
Geçtim günahını
Yazdım sabahlara kadar
Gezdik sokakları
Güneşler doğana kadar

Bilemedim ayrılırsın
Başkasına katlanırsın
Bi özler kahrolursun
Olmadı
Unutup da gizlice
Elim gider telefona
Yıllar geçti aradan
Arasam mı bu gece ?

Ah !ellerim kırılaydı
O numara ben unutaydım
Gözlerini kurutaydım
Seni öyle arasaydım
Ben seni nereden aradım?
O sesini duydum
Durdum durdum
Şeytana uydum

TUĞÇE KANDEMİR YORUMLARI

Tuğçe Kandemir : Şarkının sonunda gaza gelip aramayın sakın.  Gerçi hepimizin ciğeri aynı ama tutun kendinizi.

Sen türküler söylemelisin

Bu şarkı en çok bu sese yakışmış

Ablacım ağlattın be bizi ama keyifle dinliyorum her parçanı

Tuğçe Kandemir yıllar önce bunu yazdığı zaman belki günlerce ağladı her okuduğunda her mırıldandığında.. Ama şimdi bu hüzünlü şarkıyı hareketli yapmış yani “Bir kere ağladıysan üç kere gülecek, on yedi katlı binan yıkıldıysa on sekiz katlısını yapacaksın, elli beş kez düştüysen elli altıncı kez kalkacaksın. Bazı savaşlar böyle kazanılır.”

Bu şarkıyı dinlerken gözünü kapattığınızda gelirsa aklınıza unutamamışsınızdır geçmiş olsun

Her güzel şey zaman alır, bu güzel müzik için sesine, yüreğine sağlık Tuğçe Kandemir

“Ah ellerim kırılaydııı” diye insanın sürekli söyleyesi geliyor. Kim bilir kaç kişi bu şekilde… Teşekkürler Tuğçe Kandemir

Kimsenin numarasını ezberleyecek kadar çok sevmeyin.

Ben müslümcüyüm arkadaş. Buraya nereden geldim bilmiyorum ama güzel söylemiş be zalımın kızı 🙂 Yüreğine sağlık Tuğçe Kandemir

Kalbinin güzelliği yüzünü ve sesini etkilemiş nadir insanlardan birisin

Tuğçe Kandemir kaç yaşında aslen nereli? Ah Ellerim Kırılaydı sözleri ve yorumları

TUĞÇE KANDEMİR ÖDÜLLERİ

Tuğçe Kandemir kaç yaşında aslen nereli? Ah Ellerim Kırılaydı sözleri ve yorumlarıTuğçe Kandemir kaç yaşında aslen nereli? Ah Ellerim Kırılaydı sözleri ve yorumları

TUĞÇE KANDEMİR’İN DİSKOGRAFİSİ

Single’ları

“Bu Benim Öyküm” (2018)

“Yanlış” (2018)

“İçimdeki Sen” (Bilal Sonses ile) (2018)

“Gülü Soldurmam” (2019)

“Yelkovan” (2019)

“Yağmur” (2019)

“El-Âlem” (2020)

“Açıldı Kapılar” (Roni Can Durmus ile) (2020)

“Kurban Olduğum” (2020)

“Drama Köprüsü” (2020)

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.