Tuğba Ekinci’nin özrüne Sevcan Orhan’dan kavga çıkaracak cevap!

Koronavirüs önlemleri kapsamında 1 Haziran’dan itibaren başlatılan normalleşme kararlarında eğlence mekanları ve müzisyenler ile ilgili herhangi bir ayrıntıya yer verilmemesine müzisyenlerden tepki gelmişti. Tuba Ekinci, meslektaşlarının istek biçimlerinin yanlış olduğunu belirterek Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan özür diledi. Ekinci’ye şarkıcı Sevcan Orhan’dan sert çıkış gecikmedi. Orhan, Ekinci için “Benim meslektaşım değil! Hiçbir müzisyenin meslektaşı değil. Çünkü kendisi ‘müzisyen’ değil” şeklinde konuştu.
Takip et
Tuğba Ekinci’nin özrüne Sevcan Orhan’dan kavga çıkaracak cevap!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçtiğimiz pazartesi gerçekleştirilen kabine toplantısının sonrasında Türkiye’nin korona salgınındaki normalleşme adımlarını açıkladı. Erdoğan, açıkladığı kararlarda müzisyenlerle alakalı ayrıntıya yer vermezken, daha ardından yayınlanan genelgede de eğlence mekanlarının kapalı kalmaya devam edeceği açıklandı.

BİRÇOK SANATÇIDAN PAYLAŞIM GELDİ

Bu gelişmelerin sonrasında salgın döneminde sahne alamayan müzisyenlerden art arda tepkiler geldi. Başta Gülben Ergen, Demet Akalın, Hakan Altun ve Tarkan, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla, müzisyenlerle alakalı herhangi bir adım atılmamasını eleştirdi.

ADIM ATILMASINI TALEP ETTİ

Müzisyenlerin sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlar devam ederken, şarkıcı Tuğba Ekinci’den dikkat çeken bir açıklama geldi. Ekinci, eğlence mekanlarının normalleşme takviminde yer almamasına dair müzisyenler tarafından yapılan yorumları manasız ve lüzumsuz bularak Cumhurbaşkanı’ndan mekanlarla alakalı adım atılmasını istedi. Ekinci, meslektaşlarının sert tepkileri ismine da özür dilediğini belirtti.

SEVCAN ORHAN’DAN SERT ÇIKIŞ

Tuğba Ekinci’nin açıklamalarına bir başka sanatçı Sevcan Orhan’dan sert tepki geldi. Orhan, sosyal medya hesabından Ekinci’nin açıklamalarına rağmen, “Bu hanımefendi benim meslektaşım değil! Hiçbir müzisyenin meslektaşı değil. Çünkü kendisi ‘müzisyen’ değil” şeklinde konuştu.

Tuğba Ekinci’nin özrüne Sevcan Orhan’dan kavga çıkaracak cevap!

Sevcan Orhan, sosyal medya hesabından yaptığı bir başka paylaşımla da müzisyenlerle alakalı herhangi bir adım atılmamasına isyan etti:

Tuğba Ekinci’nin özrüne Sevcan Orhan’dan kavga çıkaracak cevap!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.