adplus-dvertising

Tuğba Ekinci’den Serdar Ortaç’a dilenci benzetmesi

2. Sayfa programına misafir olan Tuğba Ekinci, devamlı mutsuz olduğunu dile getiren Serdar Ortaç’ı cami önünde para isteyen dilencilere benzeterek Bu hallerini görünce gülesim geliyor. Bence abartıyor. Star duruşu için hoş değil” şeklinde konuştu.
Takip et
Tuğba Ekinci’den Serdar Ortaç’a dilenci benzetmesi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sahneye çıktığı mekanda Beşiktaş taraftarını kızdıracak sözler belirten ve ardından alkollü olduğunu söyleyerek özür dileyen Serdar Ortaç‘ın konserleri iptal oldu. Tuğba Ekinci ise Serdar Ortaç’ın devamlı mutsuz olduğu hallerini abartı bulduğunu belirtti.

“SERDAR TAVIRLARINI ABARTIYOR”

TV8 ekranında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programına misafir olan Tuğba Ekinci ise Ortaç’ın devamlı mutsuz olmasına sitem ederek “Bizim kıymetli bir sanatçımız kendine dikkat etmesi gerekir. Ben hiç alkol kullanmadım. herkes beni çok içer diyerek düşünür ama ben alkol tüketmiyorum. Onların da tadı hoşuna gidiyor. Serdar sağlıklı da olsa kadınlar yanında kaçardı. Son ayrılığında hastalıktan dolayı bittiğini belirtmişti o da hoş değil. İrlanda’dan gelen biri için Serdar bir Brad Pitt. Serdar bu kadar mutsuz değildi. Bu hallerini görünce gülesim geliyor. Hani caminin önünde ‘abla, abla mendil al’ derler ya onun gibi. Bence abartıyor. Star duruşu için hoş değil. Avlu kenarındakiler gibi oldu” şeklinde konuştu.

KONSERLERİ İPTAL OLDU

Adana Demirspor’un 3 farklı mağlubiyetten gelerek Beşiktaş’la 3-3 berabere kaldığı maçın sonrasında sahne aldığı mekanda Adanalıları kutlayan Serdar Ortaç, siyah-beyazlı kulübe yönelik argo ifadeler kullanmıştı. Ortaç, gelen tepkiler üstüne sosyal medyadan özür diledi. Ortaç’ın bu olayından sonra konserlerinin iptal oldu.

Tuğba Ekinci’den Serdar Ortaç’a dilenci benzetmesi

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.