adplus-dvertising

Tuğba Ekinci’den sahnede erotik dans! Gülşen’e rakip oldu…

Şarkıcılığı dışında açıklamaları ve paylaşımlarıyla da sık sık gündeme gelen Tuğba Ekinci sahnede cesur tarzıyla dikkat çekti. Gülşen’in cesur tarzını 17 sene önce ‘O şuanda Asker’ şarkısıyla yaptığını daha önce paylaşımlarında belirten Ekinci’nin sahnede erotik dansı da olay oldu.
Takip et
Tuğba Ekinci’den sahnede erotik dans! Gülşen’e rakip oldu…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

‘O Şuanda Asker’ şarkısı ile şöhreti yakalan Tuğba Ekinci hem cesur paylaşımları hem de gündeme dair açıklamalarıyla dikkat çekiyor.

44 yaşındaki meşhur şarkıcı son olarak vücudunu havluyla sardığı çıplak pozunu takipçileriyle paylaşmış ve dikkat çekmişti.

Tuğba Ekinci’den sahnede erotik dans! Gülşen’e rakip oldu…

Tuğba Ekinci bir kaç gün önce sahneye çıktı.

Tuğba Ekinci’den sahnede erotik dans! Gülşen’e rakip oldu…Sahnede süper mini bir şort giyen şarkıcı şortun üzerine iste tanga ayrıntılı bir tulum tercih etti. Tuğba Ekinci’den sahnede erotik dans! Gülşen’e rakip oldu…Tuğba Ekinci’nin seksi dansı da dikkat çekti.Tuğba Ekinci’den sahnede erotik dans! Gülşen’e rakip oldu…Gülşen’in cesur tarzının tartışıldığı günlerde 17 sene önce ‘O şuanda Asker’ şarkısıyla cesaretini konuşturduğunu dile getiren Ekinci belli ki sahnelerde tekrardan fırtına gibi esmeyi düşünüyor.Tuğba Ekinci’den sahnede erotik dans! Gülşen’e rakip oldu…Tuğba Ekinci mart ayında “Bu aralar çok yoğunuz. Yeni şarkım geliyor, onun heyecanını yaşıyorum Klibi de çektik, yayın zamanını bekliyoruz. ‘Bu Şekilde bir klip daha önce görülmedi’ diyebilirim. Herkesi şaşırtacağım” açıklamasını yapmıştı.Tuğba Ekinci’den sahnede erotik dans! Gülşen’e rakip oldu…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.