Tuğba Ekinci’den Demet Akalın’ın TSK’ya Yaptığı Bağışa Tepki

Demet Akalın, Türkiye’nin yürüttüğü Barış Pınarı operasyonuna destek olmak için konser gelirini Mehmetçik Vakfı’na bağışladı. Tuğba Ekinci ise veryansın etti.

Yarın Bostancı’da yapılması planlanan Demet Akalın konserinin tüm gelirinin Mehmetçik Vakfı’na bağışlanacak. Twitter hesabı üzerinden Akalın tarafından duyurulan destek projesine birçok ünlüde eşlik etti ve bir bağış akımı başladı. Ancak bu durum Tuğba Ekinci tarafından çok farklı bir şekilde yorumlanarak tepki aldı.

Doğu bölgesinde görev yapan Mehmetçiklere destek olmak isteyen Demet Akalın son zamanlarda yaptığı sivri eleştirilerle sık sık gündeme gelen Tuğba Ekinci’nin hedefi oldu. Ekinci, bu tür yardımların gizli yapılması gerektiğini belirterek bunun star olan insanlara yakışmadığını savundu.

Tuğba Ekinci’den Demet Akalın’ın TSK’ya Yaptığı Bağışa Tepki

“Star olunmaz doğulur lafı buralardan geliyor bu bağışlar gizli olur ve star kişi entellektüelse kendinde radikal değişiklikler yapabiliyorsa stardır ve merak uyandırır. Öyle birini bizde göremiyorum yada hiç görünmeyin koyun gibi her sene aynı şeyleri deneyeceğinize” sözleriyle hem Demet Akalın’ı hemde diğer bağış kampanyasına destek veren ünlüleri karşısına alan Ekinci’ye henüz bir cevap gelmedi.

DEMET AKALIN’IN BAĞIŞ PAYLAŞIMI TAKDİR TOPLADI

Toplumsal olaylarda son derece duyarlı bir tavır takınan Demet Akalın, milli bir mesele olan Barış Pınarı operasyonunda da sessiz kalmadı ve “Yarın ki Bostancı konserimizin tüm geliri Aslan parçalarına gidecek. Bizim elimizden gelen bu. Verilecek her türlü göreve de en başa yazın beni… Devletimizin askerimin her daim yanındayım. Yüce Rabbimden tek duamız burunları bile kanamadan yurda dönmeleri. Mehmetçik Vakfı.” şeklide bir paylaşım yaptı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı