adplus-dvertising

Tuğba Ekinci evleniyor! 2023’te düğün var…

2 senedir flört ettiği 42 yaşındaki Berk Fenercioğlu ile Mecidiyeköy’deki ünlülerin kuaförü Levent Saydam’da objektife yakalanan Tuğba Ekinci, sürpriz bir açıklama yaptı. Ekinci ve sevgilisi 2023’ün başında nikah masasına oturmayı planladıklarını belirtti.
Takip et
Tuğba Ekinci evleniyor! 2023’te düğün var…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Paylaşımları ve çıkışlarıyla isminden söz ettiren şarkıcı Tuğba Ekinci, geçtiğimiz aylarda ayrıldığı sevgilisi Berk Fenercioğlu’yla aşkına ikinci bir şans vermişti. İkilden barışma sonrası sürpriz açıklama geldi.

SEVGİLİSİNİ KÖŞEYE SIKIŞTIRDI

Magazinkolik’te yer verilen habere göre, bugüne dek beraber olduğu sevgilileriyle “evlilik” ismini ağzına almayan Tuğba Ekinci, yanındaki kişiyi objektifimizle tanıştırırken “Berk Bey’le 2 senedir birlikteyiz. Kendisi pilottur ve özel jetlerde mesleğini icra etmektedir” şeklinde konuştu ve şu soruyu sorarak sözü sevgilisine verdi.

Tuğba Ekinci evleniyor! 2023’te düğün var…

YILBAŞINDA NİKAH MASASINA OTURMAYI PLANLIYORUZ

“Berkciğim ne zaman nikah masasına oturacağımızı magazinkolik.com’a açıklamak ister misin?” sorusu karşısında sanki şoke olan Berk Bey şunları belirtti; “Evet şu anda Tuğba ile ev bakıyoruz. Evlenme kararı aldık. Yılbaşında; yani 01.01.2023 de nikah masasına oturmayı planlıyoruz.” Kaynak: magazinkolik

Tuğba Ekinci evleniyor! 2023’te düğün var…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.