Tuğba Ekinci, Demet Akalın-Aleyna Tilki kavgasına dahil oldu!

Sert çıkışlarıyla sık sık gündem olan Tuğba Ekinci’nin hedefinde bu kez Demet Akalın var. Akalın’ın Aleyna Tilki ile sözlerine yanıt veren Ekinci, ‘Emin ol serveti değil seninkini Tarkan’ınkini geçer’ sözleriyle dikkat çekti.
Takip et
Tuğba Ekinci, Demet Akalın-Aleyna Tilki kavgasına dahil oldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçtiğimiz günlerde Demet Akalın, Aleyna Tilki için “Dünya starı olacağım şeklinde konuştu yazık bak çocuk dizisinde oynuyor. Şarkısını dünya starı bir kızdan almadı mı? Kadın paylaşmadı bile. Bize kimse o kadar destek çıkmadı. Ben ilk çıktığında çok destek oldum. Olmuyor yani zorlamanın manası yok. ‘Ben dünya starı olacağım’ diyor sonra çocuk dizisinde başrolsün. Artık Hira bile açıp seyretmiyor” ifadelerini kullanmıştı.

Tuğba Ekinci, Demet Akalın-Aleyna Tilki kavgasına dahil oldu!

“ALEYNA’NIN SERVETİ SENİ DEĞİL TARKAN’I GEÇER”

Tuğba Ekinci, Aleyna Tilki’yi hedef alan Demet Akalın’a açtı ağzını yumdu gözünü. Akalın’ın komplekse girdiğini ifade eden Ekinci, “Aleyna hepimizin kızı yaşında çok ayıp yaptığın. Aleyna bizim yaşımıza geldiğinde emin ol serveti değil seninkini Tarkan’ınkini geçer. Biraz vizyon gerekir anlaman için hani… Yıla de Kabiliyet Sizsiniz jüri koltuğuna oturacaktır. Evde kalmış kızların kadın programı senin olsun.” sözleriyle gündem oldu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.