Tuba Ünsal’dan Politik Evlilik Açıklaması

Oyuncu, manken ve iş insanı Tuba Ünsal Instagram üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtladı. Evlilik hakkında konuştu.

Ünlü oyuncu, manken ve iş insanı Tuba Ünsal’dan flaş açıklamalar. Son zamanlarda tiyatro sahnelerinde boy gösteren Tuba Ünsal sosyal medya platformu Instagram üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtladı. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Tuba Ünsal, yoğun iş temposuna ve özel hayatına dair sorulara cevap verdi. Tuba Ünsal, oldukça yoğun bir mesai içerisinde olmasına rağmen çocuklarıyla kaliteli zaman geçirmeye çalışan biri. Tuba Ünsal, Instagram üzerinden gelen sorulara oldukça samimi cevaplar verdi.


TUBA ÜNSAL TEKRAR EVLENECEK Mİ?

Instagram üzerinden gelen “Tekrar evlenmeyi düşünüyor musunuz?” sorusuna verdiği, “Kafam çok karışık. Çocuklarım için tekrar aile olmak güzel bişey ama eksik yaptığım şeyi ve neyi düzeltirsem tekrarlanmazı anlamam lazım. Aile olmak çok güzel” dedi.

POLİTİK CEVAP

Tuba Ünsal, ‘Politik hiçbir şeye karışmıyorsunuz’ şeklindeki bir soruya:

“Bence yanlış düşünüyorsunuz, fikirlerimi sonuna kadar paylaşıyorum. Mirgün Cabas’la evli olup politika konuşulmayan bir ev olamaz” yanıtını verdi.


'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı