Tuba Ünsal ile Elisabeth Mas Saç Başa Kavga Etti

İspanyol model Elisabeth Mas ile evli olan Caner Karaloğlu, Tuba Ünsal’la Tuba Ünsal, 8 ay önce yeni bir aşka yelken açmış, bu yasak aşk magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ayrılmak üzere olduğu söylenen Mas ile aşkını gizlemeden yaşayan Tuba Ünsal arasından gerginlik arttı ve ortalık fena karıştı.

Caner Keraloğlu’nun eşi Elisabet Mas’in iddiası ağızları açık bıraktı. Mas’in iddiasına göre, 28 Ağustos Çarşamba akşamı Tarabya ve Bebek’teki 2 ayrı mekanda hem eşi Caner Karaoğlu hem de sevgilisi Tuba Ünsal tarafından şiddete maruz kaldı.

Tuba Ünsal için uzaklaştırma kararı çıkarttırdığını söyleyen İspanyol modelin dilekçesindeki şoke eden iddialar ise şu şekilde yer aldı: “Elisabeth Mas, Tarabya’daki bir restoranda eşine selam verince yanında bulunan Tuba Ünsal, saçlarına yapıştı.” Kendini zor kurtaran Elisabeth Mas, restorandan ayrılarak Bebek’teki bir gece kulübüne gitti.

Daha sonra Caner Karaoğlu, Bebek’teki barda eşini buldu, omzuna vurup “Sen kimsin? Sevgilime nasıl selam verirsin? Bir daha selam verme” dedi.Elisabeth Mas, bu tartışmanın ardından eşi Karaloğlu’nun tokat attığını ve tartakladığını da ileri sürdü.

İspanyol tasarımcı Elisabeth Mas, iş insanı Caner Karaloğlu’na aşık olunca 2014’te İstanbul’a yerleşmişti. Kızları Mia 2016’da doğdu, 2017’de evlendiler. Ancak mutlulukları uzun sürmedi. Şubat 2018’de ayrıldılar. Boşanma davaları devam ediyor. Çiftin nafaka, tazminat, mal paylaşımı ve velayet savaşıyla geçen çekişmeli dava dosyalarına şok bir olay daha eklendi.

Tuba Ünsal ile Elisabeth Mas Saç Başa Kavga EttiTuba Ünsal ile Elisabeth Mas Saç Başa Kavga Etti

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı