Trump'tan Karşı Hamle! "Azledilmeleri Gerekiyor"

ABD Başkanı Donald Trump, kendisinin azledilmesi için harekete geçenlerin 'vatana ihanet' ettiklerini belirterek, azledilmeleri gerektiğini söyledi.
Takip et
Trump'tan Karşı Hamle! "Azledilmeleri Gerekiyor"
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ABD Başkanı Donald Trump, Demokratların elinde bulunan Temsilciler Meclisi'nin Başkanı Nancy Pelosi ve İstihbarat Komitesi Başkanı Adam Schiff'in 'vatana ihanet' suçu işlediklerini belirterek, bu şahısların ve kendilerine yardım edenlerin görevlerinden azledilmeleri gerektiğini söyledi.

ABD Başkanı Donald Trump, kendisi için azil soruşturması açan Temsilciler Meclisi'nin güçlü liderleri Pelosi ve Schiff'e yönelik sert sözlerine Twitter'da devam etti.

LAKAPLAR TAKIYOR

Pelosi'yi 'asabi', Schiff'i ise 'fırıldak' olarak tanımlayan Trump, Pelosi'nin Schiff'in Kongre'ye ve Amerikan vatandaşlarına söylediği 'yalanları' bildiğini ifade ederek, "Tüm bunlar asabi Nancy'yi en az Schiff kadar büyük suçlar ve kabahatlerden hatta vatana ihanetten suçlu hale getiriyor. Zannedersem bunun anlamı, onlarla birlikte iş tutan herkes de dahil olmak üzere Pelosi ve Schiff'in azledilmesi gerektiği anlamına geliyor"diye konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.