adplus-dvertising

Trump İyice Korkmaya Başladı! Azledilecek Mi?

Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile yaptığı telefon görüşmesinin ardından azil soruşturması başlatılan Trump'ı, görevden alınma korkusu sardı.
Takip et
Trump İyice Korkmaya Başladı! Azledilecek Mi?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy ile gerçekleştirdiği telefon konuşmasının dökümleri yayınlanan ve hakkında azil soruşturması başlatılan Donald Trump’ı korku sarmaya başladı. Temsilciler Meclisi’ne çok sert eleştiriler yapan Trump, başarılı bir başkan olduğunu ve azledilmemesi gerektiğini söyledi.

Trump İyice Korkmaya Başladı! Azledilecek Mi?

ABD Başkanı Trump, yaşanan krizin ardından, “Demokratlar, silahlarınızı, sağlık hizmetlerinizi, oylarınızı, özgürlüğünüzü, yargıçlarınızı ve her şeyi almak istiyorlar. Bunun olmasına asla izin veremeyiz çünkü ülkemiz daha önce hiç olmadığı kadar tehlikede. Hepsi çok basit, beni durdurmaya çalışıyorlar çünkü sizin için savaşıyorum ve bunun olmasına asla izin vermeyeceğim” ifadelerini kullandı.

YİNE TWİTTER’DAN KONUŞTU

Azledilmesi hakkında tweetler atan Trump, “Ülke tarihindeki en büyük ekonomiyi yaratan, ordumuzu şimdiye kadarki en güçlü ordu haline getiren, vergileri rekor düzeyde azaltan bir başkanı nasıl azledebilirsiniz?” ifadeleriyle Temsilciler Meclisi’ne seslendi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.