TRT Spor spikerinin Mesut Özil sorusu sosyal medya gündem oldu

TRT Spor Spikeri Cansu Canbaz'ın Erdoğan Arıkan'a sorduğu soru sosyal medyada gündem oldu. Cansu Canbaz, 'Mesut Özil, Türkiye'ye geldiğinde Türk Milli Takımında oynayabilecek mi?' diye sordu. Canbaz'ın bir futbolcunun herhangi bir milli takımda oynaması için o ülkenin vatandaşı olması gerekliliğini bilmediğini fark eden Erdoğan Arıkan ise "Yok biz oynatamayacağız" diyerek düzeltmede bulundu.
Takip et
TRT Spor spikerinin Mesut Özil sorusu sosyal medya gündem oldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

TRT Spor ekranlarında yayınlanan ‘Spor Artı’ programında spor spikeri Cansu Canbaz’ın Erdoğan Arıkan’a yönelttiği Mesut Özil sorusu sosyal medyada gündem oldu.

TRT’de Mesut Özil’in Türkiye’ye gelişinin konuşulduğu sırada, Almanya’nın Mesut Özil’i milli takımda oynamaya ikna etmeye çalıştığını söyleyen TRT spor spikeri Cansu Canbaz, “Özil zaten Türkiye’ye geldiğinde, A Milli takımda oynayacak” dedi.

Canbaz’ın bir futbolcunun herhangi bir milli takımda oynaması için o ülkenin vatandaşı olması gerekliliğini bilmediğini fark eden Erdoğan Arıkan ise “Yok biz oynatamayacağız” diyerek düzeltmede bulundu.

Canbaz’ın Özil ile ilgili sorusu, sosyal medyada sıkça konuşulan konulardan birisi oldu.

FIFA yönetmeliğine göre bir futbolcu yalnız A Milli Takım seviyesinde forma giymediği takdirde, vatandaşlığı bulunan başka bir ülkenin formasını giyebilir. Mesut Özil, Alman Milli Takımı formasını 91 kez giydi ve 23 gol kaydetti.

TRT Spor spikerinin Mesut Özil sorusu sosyal medya gündem oldu

GECE YARISI SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI
Bu diyalogun ardından gelen tepkiler sonrası TRT Spikeri Cansu Canbaz sosyal medya hesabından özür diledi. Canbaz, “Kendime karşı en acımasız eleştirmen yine kendim olmuşumdur. Hem de hayatımın her alanında. Ama her hatayı bir tecrübe her tecrübeyi ise yeni bir basamak olarak görmeyi de bilmişimdir. Tekrar yanlış anlaşılmadan dolayı özür dilerim. Anlayışınız için de teşekkür ederim. İyi geceler.” ifadelerini kullandı.

TRT Spor spikerinin Mesut Özil sorusu sosyal medya gündem oldu

İŞTE O DİYALOG:

Cansu Canbaz, “Mesut Özil, Türkiye’ye geldiğinde Türk Milli Takımında oynayabilecek mi?” diye sordu.

Erdoğan Arıkan ise buna karşılık, “Yok oynayamayacak. Yine Almanya’da oynamaya devam edecek. Fenerbahçe’ye gelse dahi Alman Milli Takımı isterse onlar oynatabilecek, biz oynatamayacağız.” ifadelerini kullandı.

Bu diyalogun ardından gelen tepkiler sonrası TRT Spikeri Cansu Canbaz, “Kendime karşı en acımasız eleştirmen yine kendim olmuşumdur. Hem de hayatımın her alanında. Ama her hatayı bir tecrübe her tecrübeyi ise yeni bir basamak olarak görmeyi de bilmişimdir. Tekrar yanlış anlaşılmadan dolayı özür dilerim. Anlayışınız için de teşekkür ederim. İyi geceler.” ifadelerini kullandı.

TRT Spor ekranlarında yayınlanan ‘Spor Artı’ programında spor spikeri Cansu Canbaz’ın Erdoğan Arıkan’a yönelttiği Mesut Özil sorusu sosyal medyada fena “ti”ye alındı.

TRT Spor spikerinin Mesut Özil sorusu sosyal medya gündem oldu TRT Spor spikerinin Mesut Özil sorusu sosyal medya gündem oldu TRT Spor spikerinin Mesut Özil sorusu sosyal medya gündem oldu TRT Spor spikerinin Mesut Özil sorusu sosyal medya gündem oldu

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.