adplus-dvertising

TRT Muhabirinin Depremdeki Sakinliği Hayranlık Uyandırdı

İstanbul'da meydana gelen 5,8 büyüklüğündeki deprem sırasında röportajda olan TRT muhabiri Sezen Ceceli Köse'nin sakinliği görenleri şaşırttı.
Takip et
TRT Muhabirinin Depremdeki Sakinliği Hayranlık Uyandırdı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul’da dün 5.8 şiddetinde bir deprem oldu. Deprem sırasında bir röportajda olan TRT muhabiri Sezen Ceceli Köse’nin sakinliği ise herkesi şaşkına uğrattı.

TRT MUHABİRİ SAKİNLİĞİNİ KORUDU

Şehir çapında şiddetli biçimde hissedilen deprem ardından 4.1 ve 4.0 şiddetinde sarsıntılar meydana geldi. Deprem ardından bütün İstanbullular sokaklara dökülürken o sırada röportajda olan TRT muhabiri tüm sakinliğini korudu.

TRT Muhabirinin Depremdeki Sakinliği Hayranlık Uyandırdı

KONUĞU KOŞARAK KAÇTI

TRT Haber muhabiri Sezen Ceceli Köse, deprem olurken Kapalıçarşı’nın en bilinen gümüş kakma ustalarından Agop İnyapan ile röportaj gerçekleştiriyordu. Depremi saniye saniye hisseden İnyapan olay yerinden koşarak kaçarken muhabir Sezen Ceceli Köse, sakinliğini koruyarak oturduğu yerden kalkmadı bile.

İstanbul’da saat 14.00 sularında olan deprem büyük endişe yarattı. AFAD depremin büyüklüğünü 5,8 olarak açıkladı. Silivri’nin 21.68 kilometre açıklarında olan deprem, İstanbul’un birçok tarafında hissedilirken, Kocaeli’de de hissedildi. Depremin sonrasında, en büyüğü 4.1 şiddetinde 28 artçı daha oldu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.